Konec španělského ráje: Čeká vztah Hanychové a Soukupa návrat do reality?

Letním románkům se „letní“ říká z dobrého důvodu. Když máte totiž s někým randit v rámci letní dovolené, kdy svítí sluníčko, na pláži šplouchají vlny a nemusíte řešit starosti každodenních pracovních dní, jde to tak nějak snáz. Možná i samo. Jenže návrat do reality běžného života pak může takový románek zničit stejně rychle, jako ho únik z ní před tím pomohl zažehnout.

A přesně před touto výzvou bude dříve či později stát i zřejmě nejsledovanější letní románek letošního léta, tedy vztah Agáty Hanychové (37) a Jaromíra Soukupa (53). Ten začal v květnu a od té doby jeho velkou část oba zamilovaní partneři strávili na cestách, konkrétně ve španělské Marbelle, kde podnikatel vlastní vilu.

Léto mimo zvědavé pohledy ve Španělsku

Do Čech se ani jednomu nechtělo tak moc, že tam Agátiny děti Kryšpín (11) a Mia (4) přijely za ní stejně jako maminka Veronika Žilková (60). Ta se zatím k novému nápadníkovi své dcery příliš vyjadřovat nechce. „Nebudu komentovat vztah mediálního krále a královny. Jediné, co k tomu mohu říct, je, že se k sobě velmi hodí,“ řekla herečka pro Blesk.

„Chtěli jsme uniknout zvědavým pohledům a užívat si navzájem společnosti toho druhého,“ vysvětlila Agáta fanouškům na Instagramu, proč letošní léto tráví téměř celé mimo domov.

Asi každý si umí představit, že bezstarostné léto ve vile ve Španělsku nebude pro takový začínající vztah žádnou velkou překážkou, spíš naopak. Ale útěk do Španělska mimo zvědavé pohledy a dotazy veřejnosti nyní skončil a Agáta i Jaromír jsou zpět v Praze, kde na ně jistě čeká celá řada povinností a práce.

Zpátky domů dorazili jako enormně zamilovaný pár v poměrně rychle se vyvíjejícím vztahu, v němž jeden na druhého rozhodně nešetří superlativy. Agáta třeba nedávno na svém Instagramu prohlásila, že Soukup je její úplně první partner, kterého si opravdu váží jako muže. Proč? Protože ho prý nemusí živit.

Jaromír zase v rámci společného instagramového vysílání na dotaz, čím ho Agáta zaujala, nedokázal své city ani slovy vyjádřit: „Vším, to já nedokážu říct takhle jedním slovem. Krásná, hodná, myslím, že si ve všem rozumíme. Já přemejšlím… mně se na tobě líbí všechno,“ řekl Soukup a otočil se na Agátu.

Pár se chystá opět co nejdříve realitě běžného života uniknout

Jak značí pohled do kalendáře, léto ještě zdaleka není u konce. A zdá se, že Agáta s Jaromírem si fakt, že dříve či později budou od společného letního tokání muset upustit, zatím vůbec nepřipouštějí. „Už příští týden odlétáme na týden do New Yorku, který si chceme projít a poznat ho,“ prozradila Agáta pro Blesk k návratu ze Španělska do Prahy.

Jeden snový výlet do zahraničí tak vzápětí vystřídá druhý. A z fotek a videí, kterými Agáta pilně zásobuje svých téměř 300 tisíc sledujících na Instagramu, je jasné, že si tohle léto po boku finančně zajištěného podnikatele náramně užívá a o zážitky rozhodně není nouze.

Jaromír Soukup mezitím zřejmě usoudil, že ještě stále nemá dost vlastních pořadů, a tak se rozhodl založit si vlastní YouTube kanál s názvem „Jaromír Soukup: Bez brzdy“, kde publikuje své komentáře a názory na aktuální politické dění. Výhodou je, že tahle videa může natáčet i bez štábu své televize, a tedy třeba i ze zmíněné Marbelly – a možná se dočkáme i videa z New Yorku.

Až podzim ukáže

Ať už bude tento románek, v němž už se kvůli chytře umístěnému prstenu na ruce Agáty dokonce spekulovalo i o zásnubách, pokračovat jakkoli, o jeho dalším osudu se rozhodne až za pár týdnů.

Až konec léta, příchod podzimu a s ním spojený opětovný návrat do „šedivé“ každodenní pracovní rutiny opravdu prověří, jak moc se Agáta Hanychová a Jaromír Soukup doopravdy mají rádi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.