Astročlánky

31. července 2022 06:05

Jiřina Köppelová

Kouzelné letní bylinky a květiny pro všechna znamení podle slavné vědmy a kartářky

Letní bylinky a květiny pro krásu i zdraví pro všechna znamení zvěrokruhu, které pro ně doporučila slavná kartářka a vědma Helen Stanku. Která bylina prospěje v létě právě vám?

Letní bylinky a květiny pro Berany

Z bylinek je pro vás ideální meduňka, která se bude hodit, pokud na vás dopadnou problémy se spaním. Také vydatně pomůže s trávením a její odvar je vynikající na splachování mastících se vlasů.

Z květin se můžete ozdobit heřmánkem nebo kopretinou. A ačkoliv jde o kvítka nesmělá, svým kouzlem vám přičarují ještě více krásy a možná také velkou opravdovou lásku. Obklopte se jimi, vyzařují jemnou krásu a dobro.

Letní bylinky a květiny pro Býky

Z bylinek vám pomůže heřmánek. Spraví vám náladu a nastaví vás optimisticky k celému světu. K tomu působí blahodárně na pokožku i na trávení. Neutralizuje toxiny, se kterými běžně přijdete do kontaktu. Jeden šálek denně a unavení Býci znovu zazáří.

Květiny pro vaše štěstí budou chrpy, květiny to nebeských bohyní. Dodají vám krásu a jejich modrá barva vás bude motivovat k hledání pozitivních stránek života.

Letní bylinky a květiny pro Blížence

Ideální bylinkou pro vás je ibišek. Vaše oči potěší krásnou barvou, ale také vás otevře lásce a nevšedním zkušenostem. Čaj s ibiškem posiluje životní síly a dodává odvahu. Obsahuje také hodně vitamínu C a antioxidanty. Po letní grilovačce se určitě bude hodit.

Z květin se obklopte měsíčkem, protože vám vždycky přinese dobrou náladu. Jeho květy se otevírají slunci a vám pomůže otevřít se pozitivním citům.

Letní bylinky a květiny pro Raky

Ideální je pro vás zelený čaj s jasmínem, který pročistí vaši kůži, pomůže vám zbavit se toxinů a navodí pocit bezpečí.

Z květin se můžete obklopit topolovkou. Její květy vám přinesou radost a vytáhnou vás z propadu nálad. A možná se také stane, že si vás díky ní všimne někdo výjimečný. Dodá vám totiž kouzlo a krásu. Pro ty, kteří hledají lásku, jsou lepší světlejší květy topolovky, pro vášnivější objetí pak květy tmavší.

Letní bylinky a květiny pro Lvy

Bylinka pro vás je bazalka, která má ráda léto a její radostná vůně vám dovolí cítit se všude tak, jako kdybyste byli na italské riviéře. Přidaná do salátu spraví zažívání, zejména po náročném grilování. Také vás dokáže zklidnit po dnech vyplněných prací nebo zábavou a výlety.

Z květin jsou pro vás ideální vlčí máky. I když jsou křehké a jemné, mají velkou magickou moc. Umí otevírat třetí oko, takže díky jejich kouzlu budete nejen uhrančivě krásní, ale také vám pomohou otevřít intuici a všímat si věcí, které dosud šly mimo vás.

Letní bylinky a květiny pro Panny

Ideální bylinka pro vás je majoránka, která se hodí na všechno. Na grilu se po ní nebudete cítit těžce. Je to skvělá přísada pro znamení trpící na horší trávení. Jako zrozenci v Panně ji tedy jistě oceníte.

Z květin se můžete ozdobit hvozdíky neboli zahradními karafiáty, které vás uchvátí svou jemnou krásou. Připomenou staré časy, dokážou vám dodat hodně optimismu a přinesou vám svou energií štěstí a nadhled, který budete právě teď nejvíc potřebovat.

Letní bylinky a květiny pro Váhy

Oregano neboli dobromysl vám dodá sexappeal a víru v sebe. Ochutíte s ním nejen pizzu, ale i mnoho dalších jídel. Má silné antiseptické a protizánětlivé účinky a také vás ochrání před nepříjemnými překvapeními.

Z květin je pro vás naprosto ideální polní růže, nebo růže pětilistá, která je symbolem Venuše, vaší planetární vládkyně. Dodá vám víru v sebe, posílí vaši intuici a pomůže vám dobře rozpoznat lidi kolem vás. Její vůně vám dokonale zvedne náladu.

Letní bylinky a květiny pro Štíry

V srpnu bude pro vás skvělá meduňka, která vám pomůže usnout. Když ji budete mít blízko sebe, krásně vás uklidní, což se bude hodit zejména velmi vystresovaným Štírům, kteří jsou na hranici velkého emocionálního výbuchu.

Z květin oceníte pomněnky, které vám pomohou uchovat si pěkné vzpomínky z prázdninových cest. Jejich optimistická barva rozežene smutky a probudí umělecké vlohy. Kdo ví, třeba začnete psát milostné verše. Bavte se, užívejte si, protože tento měsíc vám vychází velmi krásně.

Letní bylinky a květiny pro Střelce

Na léto je pro vás ideální libeček, bylinka lásky. Díky němu budete čarovat, svádět a zářit. Je o něm známo, že je to afrodiziakum, a tak se může hodit, pokud pocítíte, že únavou ztrácíte zájem o lásku.

Z květin se obklopte zvonky, což jsou veselé květiny a jejich optimismus vás může motivovat k práci. Přinášejí štěstí, ale také mohou způsobit, že budete vidět krásu i v detailech. Budete se koncentrovat na to, co je tady a teď, a díky tomu si odpočinete.

Letní bylinky a květiny pro Kozorohy

Z bylinek je pro vás skvělá levandule, která vás obklopí krásnou vůní a navnadí k odpočinku. Také vás zklidní po náročných výletech, které absolvujete, a letních tancovačkách. Může se hodit, pokud máte ve svém okolí složitější lidi, odežene od vás různé energetické upírky.

Z květin se obklopte jiřinami. Jsou to královny léta, které se s vámi ochotně podělí o svou krásu a vládu nad celým světem. Ozdobte si jimi vlasy, naaranžujte je do vázy a svět kolem bude najednou plný barev. V neposlední řadě se postarají i o váš finanční úspěch.

Letní bylinky a květiny pro Vodnáře

Ideální pro vás je rozmarýn, který pomáhá zlepšovat paměť, skvěle působí na nervovou soustavu a jeho příjemná vůně vás dokáže příznivě otevřít celému světu. Rozmarýn také podporuje komunikaci, věrnou lásku a chrání před vlivy negativních energií. Kdysi se dával nad dveře, aby jimi nemohli projít zlí duchové.

Z květin se obklopte slunečnicemi, které vám přinesou optimismus a dobrou náladu. Také odeženou uhrančivé pohledy, podporují hojnost a nesou požehnání.

Letní bylinky a květiny pro Ryby

V srpnu vám prospěje kopr, který pomáhá s trávením, snižuje tlak a v neposlední řadě podporuje odvodnění.

Z květin je pro vás ideální lilie. Když ji necháte doma rozkvést, svou vůní navodí pocit bezpečí, dobré nálady a inspirace. Mohou vás pak napadnout věci, které budou skvělé pro vaši budoucnost.

Zdroj: autorský článek (Helen Stanku – Kartářky světla)

Sdílejte článek
Štítky láska bylinky krása květiny horoskopy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.