Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Připravte svůj dekolt na léto! Zkuste 10 triků pro krásnější výstřih

Teplé dny jsou tady a my půjdeme zase s kůží na trh. Co všechno můžete udělat, aby byl váš dekolt do léta k nakousnutí?
Vydáno: 27.05.2019
Připravte svůj dekolt na léto! Zkuste 10 triků pro krásnější výstřih
Autor: istock.com Připravte svůj dekolt na léto! Zkuste 10 triků pro krásnější výstřih
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Roláky letí do skříně a na scénu přicházejí trika a halenky s výstřihem. Letos dokonce trendy vyžadují odhalený nejen dekolt, ale i ramena! Pokud prostor pod vaší bradou a nad ňadry připomíná horskou krajinu nebo vyschlou pláň, hleďte jednat. Ještě je čas v létě zazářit!

Kůže v dekoltu bohužel stárne stejně jako ta v obličeji. Možná jste někdy viděli ženu s pěstěným obličejem, ale daleko starším dekoltem. Určitě se vyplatí se o kůži ve výstřihu pořádně starat.

Máme 10 tipů, co můžete udělat pro krásnější dekolt:

1) Zaveďte rutinu!

Je to tak, žádný krém na světě vás nespasí, jen naprosto prozaická každodenní rutina. Pokud jste zvyklá denně pečovat o obličej, zahrňte do rutiny i krk a dekolt. Stejně jako tváři jim dopřejte kvalitní péči!

2) Obrušujte!

Peeling dokáže pleť zbavit odumřelých buněk a rozzářit ji zdravím. Stejně jako si děláte peeling na tváři, rozšiřte pole působnosti i na oblast krku a dekoltu. Pozor, peeling stačí jednou týdně!

3) Podpořte maskou

Kůže v dekoltu si zaslouží výživu a péči. I když zbytek těla mažete krémy, na dekolt si posviťte trochu více, přece jen je na očích okolí. Dopřejte dekoltu, krku a klidně i prsům výživnou masku, kterou necháte působit přes noc.

4) Spěte na zádech

Pokud spíte pravidelně na boku, stane se vám, že se mezi prsy časem vytvoří vrásky. A to bez ohledu na to, jestli máte béčka nebo déčka. Kůže se zkrátka nahrne na jednu stranu a pod tlakem se začne tvořit brázda. Pomoc je poměrně jednoduchá: naučte se spát na zádech! Pokud je to pro vás neproveditelné, zkuste sehnat speciální podprsenku na spaní, která prostor mezi prsy vyplní a nezmáčkne je k sobě.

Speciálním polštář proti vráskám: Jak můžete mládnout, zatímco spíte!

Speciální polštář proti vráskám: Jak můžete mládnout, zatímco spíte!

5) Zapojte UV faktor

Je to paradox. Toužíme po čokoládově opálené pleti a právě sluníčko dělá z naší kůže scvrklou švestku. Pokud si nemůžete pomoci a opékání patří ke slastem vašeho života, vyzbrojte se už na jaře vysokým faktorem a mažte výstřih pokaždé, když jdete ven!

6) Nenoste pushupku

Neustálé nošení pushupky má podobný efekt jako spaní na boku. Prsa jsou tlačena vzhůru a k sobě. Sice docílíte oné “čárky” ve výstřihu, ale postupně také pořádné vrásky! Prsa nacpaná pod bradou stejně už neletí, přejděte na přirozenější tvar vašich podprsenek.

7) Air brush vás jistí

Možná vás trápí různé fleky a pihy v dekoltu. Barevně nevyrovnaná kůže působí starším dojmem, to je fakt. Neutíkejte hned ladit odstín do solárka, raději vsaďte na kvalitní samoopalovací přípravky anebo na skvělý air brush, který vám pleť dokonale sjednotí a dekolt tím omládne.

8) Cvičte prsa

Myslíte, že na dekoltu není vidět cvičení jako třeba na stehnech nebo břiše? Omyl. Pokud budete cvičit prsní svaly bude celkový tonus vašeho výstřihu působit mladistvě. Pomůže plavání nebo jóga, která na horní část těla nezapomíná.

9) Můžete pod jehlu

Pokud jsou vaše vrásky v dekoltu už tak pokročilé, že to žádná kosmetika nespraví, máte možnost vydat se na dermatologii a nechat si pomoci od odborníků. Ve hře jsou botoxové injekce a další formy omlazení, které vám od problému pomohou.

10) Jezte tuky

Od jistého věku to není jen o tom, čím se namažete, ale hlavně o tom, co jíte a pijete. Kůže stárne daleko rychleji pokud se nezbavíte cukru, alkoholu a kouření. Naopak zdravé tuky obsažené v ořeších, avokádu, rybách nebo semenech spolu s dávkami kolagenu a čisté vody pevnosti kůži hodně pomohou.

autor: Kamila U.

Článek je zařazen v: dekolt, léto, opalování
Reklama