Připravte svůj dekolt na léto! Zkuste 10 triků pro krásnější výstřih

Teplé dny jsou tady a my půjdeme zase s kůží na trh. Co všechno můžete udělat, aby byl váš dekolt do léta k nakousnutí?

Roláky letí do skříně a na scénu přicházejí trika a halenky s výstřihem. Letos dokonce trendy vyžadují odhalený nejen dekolt, ale i ramena! Pokud prostor pod vaší bradou a nad ňadry připomíná horskou krajinu nebo vyschlou pláň, hleďte jednat. Ještě je čas v létě zazářit!

Kůže v dekoltu bohužel stárne stejně jako ta v obličeji. Možná jste někdy viděli ženu s pěstěným obličejem, ale daleko starším dekoltem. Určitě se vyplatí se o kůži ve výstřihu pořádně starat.

Máme 10 tipů, co můžete udělat pro krásnější dekolt:

1) Zaveďte rutinu!

Je to tak, žádný krém na světě vás nespasí, jen naprosto prozaická každodenní rutina. Pokud jste zvyklá denně pečovat o obličej, zahrňte do rutiny i krk a dekolt. Stejně jako tváři jim dopřejte kvalitní péči!

2) Obrušujte!

Peeling dokáže pleť zbavit odumřelých buněk a rozzářit ji zdravím. Stejně jako si děláte peeling na tváři, rozšiřte pole působnosti i na oblast krku a dekoltu. Pozor, peeling stačí jednou týdně!

3) Podpořte maskou

Kůže v dekoltu si zaslouží výživu a péči. I když zbytek těla mažete krémy, na dekolt si posviťte trochu více, přece jen je na očích okolí. Dopřejte dekoltu, krku a klidně i prsům výživnou masku, kterou necháte působit přes noc.

4) Spěte na zádech

Pokud spíte pravidelně na boku, stane se vám, že se mezi prsy časem vytvoří vrásky. A to bez ohledu na to, jestli máte béčka nebo déčka. Kůže se zkrátka nahrne na jednu stranu a pod tlakem se začne tvořit brázda. Pomoc je poměrně jednoduchá: naučte se spát na zádech! Pokud je to pro vás neproveditelné, zkuste sehnat speciální podprsenku na spaní, která prostor mezi prsy vyplní a nezmáčkne je k sobě.

5) Zapojte UV faktor

Je to paradox. Toužíme po čokoládově opálené pleti a právě sluníčko dělá z naší kůže scvrklou švestku. Pokud si nemůžete pomoci a opékání patří ke slastem vašeho života, vyzbrojte se už na jaře vysokým faktorem a mažte výstřih pokaždé, když jdete ven!

6) Nenoste pushupku

Neustálé nošení pushupky má podobný efekt jako spaní na boku. Prsa jsou tlačena vzhůru a k sobě. Sice docílíte oné “čárky” ve výstřihu, ale postupně také pořádné vrásky! Prsa nacpaná pod bradou stejně už neletí, přejděte na přirozenější tvar vašich podprsenek.

7) Air brush vás jistí

Možná vás trápí různé fleky a pihy v dekoltu. Barevně nevyrovnaná kůže působí starším dojmem, to je fakt. Neutíkejte hned ladit odstín do solárka, raději vsaďte na kvalitní samoopalovací přípravky anebo na skvělý air brush, který vám pleť dokonale sjednotí a dekolt tím omládne.

8) Cvičte prsa

Myslíte, že na dekoltu není vidět cvičení jako třeba na stehnech nebo břiše? Omyl. Pokud budete cvičit prsní svaly bude celkový tonus vašeho výstřihu působit mladistvě. Pomůže plavání nebo jóga, která na horní část těla nezapomíná.

9) Můžete pod jehlu

Pokud jsou vaše vrásky v dekoltu už tak pokročilé, že to žádná kosmetika nespraví, máte možnost vydat se na dermatologii a nechat si pomoci od odborníků. Ve hře jsou botoxové injekce a další formy omlazení, které vám od problému pomohou.

10) Jezte tuky

Od jistého věku to není jen o tom, čím se namažete, ale hlavně o tom, co jíte a pijete. Kůže stárne daleko rychleji pokud se nezbavíte cukru, alkoholu a kouření. Naopak zdravé tuky obsažené v ořeších, avokádu, rybách nebo semenech spolu s dávkami kolagenu a čisté vody pevnosti kůži hodně pomohou.

autor: Kamila U.

Sdílejte článek
Štítky léto opalování dekolt

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.