Proměna paní Zuzany (57): Z nevýrazné babičky za odpoledne dámou, co má styl

Paní Zuzana často sleduje různé proměny v televizi a časopisech, a proto když přišla nabídka, neváhala. Pracuje jako zdravotní sestra a volný čas věnuje své dceři Verunce, která se narodila s Downovým syndromem. Zuzka sama vychovala 4 děti a je už i babičkou. S její optimistickou povahou a slovy "dělejte si se mnou, co chcete, horší už to nebude", jsme si její proměnu užili i my.

Rozhodli jsme se podpořit maminky z organizace Dobromysl, která pomáhá dětem, mladistvým a dospělým se zdravotním postižením z Berouna a okolí. Každá žena chce být krásná a v případě těchto maminek je péče o sebe samotnou z pochopitelných důvodů až na posledním místě. Paní Zuzana je jednou z nich.

Na začátek důkladná kosmetika

Celá proměna začala v Kosmetickém salonu DR. BAUMANN Beroun. Aby pleť dostala vše potřebné, je nezbytné správně určit diagnostiku pleti. Kosmetička Denisa se Zuzkou zhodnotila její dosavadní péči, seznámila ji s celou dnešní procedurou, s čistou kosmetikou DR. BAUMANN a na závěr doporučila produkty domácí péče.

Denisa: Abychom odstranili zašedlou barvu pokožky a celkově ji rozzářili a projasnili, bylo nutné důkladné čištění. Kombinací produktů DR. BAUMANN a ultrazvukové špachtle je zajištěna maximálně účinná a šetrná péče o každý typ pleti. Nezbytná byla depilace obličeje – horního rtu, brady, tváří a obočí. Obočí jsme před úpravou barvili, aby vynikl tvar, který dává obličeji výraz. O hydrataci a výživu pokožky se postaraly liposomální přípravky – Liposom multiactiv C+E, ampule vitamínu E rozloženého v gelu kyseliny hyaluronové a liposomová maska. Celá péče se vrství a zapracovává masáží. Díky tomu je dosaženo maximálního efektu. Velmi vhodná je také zpevňující péče o povadlou pokožku krku a dekoltu a nutná péče o oční okolí oční péčí super z řady SKINIDENT.

Kosmetika: Salon DR. BAUMANN

www.salon-drbaumann.cz

Facebook: www.facebook.com/salondrbaumann

Instagram: salon_drbaumann

V kadeřnickém salonu

Poté si vzala Zuzku do parády kadeřnice Káťa ze salonu Hair&Color, kam Zuzka mohla dojít pohodlně v županu, protože oba salony jsou u sebe v jedné budově. Kadeřnictví Hair&Color má nejvyšší ocenění L'Oréal Expert a je jediným salonem na Berounsku používající kosmetiku Kérastase Paris.

Káťa: Zuzka má odrostlé zesvětlené vlasy. Střih je přerostlý a bez tvaru. Při důkladné diagnostice jsem zjistila, že vlasy jsou jemné, zplihlé a mají tendenci se mastit, což je způsobeno i špatnou domácí péčí. Zvolili jsme jemnější probarvení vlasů, kdy jsem kombinovala lehké prosvětlení v horní partii a tón ve skořicovém odlesku okolo obličeje. Vlasy si žádaly radikálnější změnu. Vzhledem ke tvaru obličeje je střih na bocích a vzadu sestříhaný. Tím došlo k optickému zúžení obličeje. V horní partii je střih jednoduchý na úpravu, stačí jen promnout prsty a vlasy opět drží v objemu. Celou dobu jsem používala kosmetiku Kérastase Paris, řadu Elixir Ultime a pro barvení šetrné barvy Majirel od L'Oréal.

Kadeřnice: HAIR & COLOR

Facebook: www.facebook.com/haircolor.cz

Instagram: haircolor_beroun

I ruce jsou důležité

Během působení barvy došlo i na úpravou rukou. Peelingová masáž a hydratační maska okamžitě zjemnily a zhydratovaly pokožku.

Přirozený make-up

Po radikální změně střihu se mohlo začít s make-upem. Opět vše s šetrnými produkty DR. BAUMANN. Bylo nutné zakrýt rozšířené žilky, pigmentové skvrny a sjednotit tak pokožku. K tomu Denisa použila zelený korektor na červené žilky, kamufláž, která má větší krytí než make-up, a korektor pod oči. Celé líčení jsme ladili do zlatých/bronzových odstínů, tak, abychom dosáhli přirozeného vzhledu. Make-up je vhodný na běžné nošení.

Oblečení ve výrazných barvách

Posledním krokem, aby proměna byla dokonalá, byl styling. V berounském butiku MANEO Shops na nás již čekala majitelka Kateřina s připraveným kompletním šatníkem. Paní Zuzka si kupuje velikost oblečení 48/50. Volí spíše praktické tmavé barvy, hnědou, modrou, černou. Šaty nosí výjimečně a nejraději má džíny.

Majitelka a stylistka Kateřina připravila ve velikosti 44/46 kalhoty, šaty i doplňky a začala malá módní přehlídka značek holandské značky Sandwich, německé Olsen a kanadské Joseph Ribkoff. Z materiálů a střihů jednotlivých částí oblečení byla Zuzka nadšená.

Kateřina: Z paní Zuzany se po proměně stala elegantní krásná žena. Může si ke svému novému vzhledu dovolit ostřejší barvy. Ty jsem volila hlavně pro rozzáření a veselejší vzhled. Moc jí sluší i jemné vzory a drobné květy, opět s výraznějšími barvami. Barvy růžová, modrá, červená a bílá jí moc slušely. Prošívané černé legíny z hlavního outfitu, které jsme zvolily i pro konečné focení, perfektně podtrhly její štíhlé nohy. Společně s fuchsiovým topem, který má volnější střih a volánové rukávy, vytvořily dokonalý outfit, ve kterém se paní Zuzka cítila báječně. Elegantní šaty s mnoha vzory laděné do azurové barvy si Zuzka okamžitě oblíbila. Rafinovaný střih zakryl vše, co dobře střižené šaty mají zakrýt. V případě postavy, jako má Zuzka, bych se určitě vyvarovala širších střihů kalhot, světlých a tlumených odstínů, velkých geometrických tvarů.

Oblečení: MANEO Shops

www.maneoshops.cz

Facebook: www.facebook.com/maneoshops

Instagram: maneo_shops

Profesionální fotky na památku

Celý průběh proměny pro paní Zuzanu a pro nás profesionálně zachytila fotografka Andrea Kalová. „Paní Zuzana byla skvělá a celý den si opravdu užívala. Růžový outfit jsme ladily k rozkvetlým sakurám a modrobílé šaty k berounské Čertovce. Jsem moc ráda, že jsem mohla paní Zuzaně její den D zachytit, a vytvořit tak pro ni fotografie, na které kdykoli se podívá, uvidí to, kým skutečně je."

Foto: Andrea Kalová

www.andreakalova.cz

Facebook: www.facebook.com/andreakalovaphotography

Instagram: kalaandrea

A jak si proměnu užila Zuzka?

„Bylo to úžasné, nikdy se o mě nikdo takto báječně nepostaral. Celé odpoledne jsem nemusela vůbec nic a vypadám skvěle. Kolegyně v práci mě vůbec nepoznaly a proměna se všem moc líbila."

Nás potěšila radost Zuzky a dobře odvedená práce, která má smysl. A vy se těšte na další proměnu.

-red-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.