Anetě se v Krejzových podaří nečekaně utřít Annu. Podívejte se v úterý

Aneta se svojí matkou Annou tak trochu válčí, poslední dobou zejména kvůli studiu… Tentokrát to ale vypadá, že Aneta bude v právu a svoji matku si podá. Čím? To se dozvíte v úterní epizodě Krejzových, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Cindin vztah k mužům není zcela standardní. Se svým kolegou Radvanem, který by si na ni také myslel, řeší spíše pracovní záležitosti a žádosti o granty na vědecké projekty.

Při posledním ze sezení Radvan pojme podezření, že jej Cinda nakazila rýmičkou. A Cinda, ač to pro své partnery rozhodně nikdy nedělá, se s mírným pocitem viny rozhodne o Radvana postarat.

Podívejte se na exkluzivní video z Krejzových:

Jelikož je Radvan tak trochu hypochondr, do polohy nemocného se začne stylizovat a péči všech Krejzových si užívá. Vzhledem k tomu, jak nemocně se Radvan tváří, celá rodina usoudí, že by nebylo záhodno se od něj nemocí nakazit. A v ten moment přispěchá se svým vynálezem Čumpelík. Tentokrát to ale vypadá na úspěch!

Prohlédněte si jeho vychytávku v ukázce ze seriálu Krejzovi:

Od Radvana by se nakazit neměla zejména Bára, která je v očekávání miminka. Je právě v období, kdy je možné ultrazvukem odhalit, zda bude miminko holčička nebo chlapeček. Bára se ale chce nechat překvapit, jakkoliv s tím Ondra a Luky moc nesouhlasí. Zejména Luky se pokusí Báru donutit, aby mu pohlaví miminka sdělila. Půjde na to chytře – přes babičku!

Mrkněte se na ochutnávku z další epizody:

Ani Ondrovi ale pohlaví miminka není lhostejné, stejně jako Petrovi a Čumpelíkovi, a samozřejmě pyšnému dědečkovi Krejzovi. Ti se jej během malé „seance“ v Krejzově kůlně pokusí vyvěštit. Tedy Čumpelík se o to pokusí…

Dívejte se na extra video:

Ani Vymešovi nebudou tento díl ušetřeni menšího poprasku. Postará se o něj samozřejmě Aneta, i když tentokrát poněkud jinak, než u ní bývá zvykem. Podle její matky se má připravovat na přijímačky na vysokou školu, zejména z matematiky. Anetě se totiž podle ní vůbec nepovedla maturita. Aneta je ale přesvědčená o tom, že příklad spočítala dobře, čemuž její matka pochopitelně nevěří…

Jenže Aneta, přesvědčená o své pravdě, se rozhodne podat vůči maturitní komisi a svému výsledku odvolání. Z toho půjde Anna „do kolen“. Jenže co když má Aneta pravdu a opravdu příklady spočítala dobře?

To by pak Anna musela uznat svoji chybu. K čemuž má možná nakročeno i tak, ve vztahu k Petrovi. Vypadá to, že by se ti dva mohli opět trochu sblížit. Nečekaně při výkonu Petrovy profese veterináře.

Přesvědčte se o tom ve videu:

Je šance, aby to ti dva dali znovu dohromady? To uvidíte v další epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá v úterý od 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.