Chystá se zápas roku mezi Ondrou a Luborem. Sledujte Krejzovy ve čtvrtek na Primě!

Lubor Flanderka je přesvědčený o tom, že je nejlepší. Jenže to je i Ondra Dam. Kdo z nich bude nakonec skórovat ve vypjatém pingpongovém zápase? To uvidíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, která na Primě startuje ve 20.15!

Ondra Dam stále shání práci. Tentokrát se to ale začíná rýsovat. Jak se zdá, jeho pověst nepoškodilo ani malé extempore s růžovou klauní parukou!

Ondrovi tedy docela stoupne sebevědomí, a to dokonce v jiných ohledech. Když ho Lubor Flanderka popíchne ohledně pingpongového zápasu, Ondřej neváhá a Lubora vyzve na páku.

A nebude to jediný souboj!

Tím to ale zdaleka nekončí. Vzhledem k Luborovu popichování se chystá velký pingpongový mač, který jak Lubor, tak Ondřej berou zatraceně vážně.

Ondra je přesvědčený o tom, že tuhle hru musí vyhrát, zbytek rodiny už ale o jeho vítězství až tak přesvědčený není. Zejména když se dozví, jakého extrovního trenéra si Lubor pořídil, začíná mít trochu stres…

Damovi to vůbec ve čtvrteční epizodě nebudou mít jednoduché. S Luborem se totiž střetne nejen Ondra, ale rovnou i jeho otec.

Ten k tomu bude ale mít mnohem prozaičtější důvody. Stane se lovcem nebezpečného jezdce pohybujícího se po jejich ulici. A vzhledem k Luborově stylu řízení a jeho vozu se začne poměrně oprávněně domnívat, že záhadným superrychlým jezdcem je právě Lubor. Neváhá a rovnou se do Flanderky pustí!

Podívejte se na video z Krejzových:

Jaké bude jeho překvapení, když zjistí, že oním jezdcem Lubor opravdu není. Jenže kdo asi? Překvápko to bude pro všechny, ale úplně nejvíc pro Annu.

Aligátor, nebo brácha?

Také Petr Vymeš bude mít o zábavu postaráno. Jeho dalším pacientem bude malý aligátor. To je samo o sobě dost velká exotika, jenže tohle navíc není jen tak ledajaké zvíře. Jeho páníček je přesvědčený, že se do něj převtělil jeho mrtvý bratr.

Je to přece jasné. Sledujte jeho vysvětlení ve videu:

Podaří se Petrovi páníčka přesvědčit, aby se k aligátorovi začal chovat jako ke zvířeti a ne jako ke člověku? Nebo si prostě nedá říct?

Čtvrteční epizoda ale nebude milosrdná ani ke zbytku mužského osazenstva v Krejzových. Márty se pokusí Janu Krejzovi vylepšit jeho květináče na rajčata, trochu se mu to ale vymstí… Jak? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.