Cinda chce Radvana. Jenže Radvan už asi nechce ji. Nebo jo? Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi

Kde se tak vzalo, že by Radvana začala Cinda chápat trochu jinak než jako kamaráda a kolegu? Že by to mělo souvislost s novým autem? To je otázka, každopádně to ale s ním nebude mít vůbec lehké. Povede se jí nakonec Radvana svést? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.

Jak se do lesa volá, tak s z lesa ozývá. Řádnou lekci dostane Cinda Krejzová. Vůči mužům má Cinda poněkud ambivalentní vztah. Na nezávaznou zábavu jsou jí dobří, na vztah ji ale moc neužije a muže je schopna i dost nevybíravě vyhodit ze svého života.

Role se nicméně obracejí. Poté, co s ní začal Radvan podnikat a pomohl jí se sháněním peněz na nové auto, Cinda zjistí, že k němu možná cítí něco víc. Když se ale pokusí dát to Radvanovi najevo, naprosto pohoří.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Podaří se Cindě nakonec zaskórovat? To zjistíte v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou vysílá televize Prima ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.