Čtvrteční Krejzovi: Pája začíná hubnout. A všichni kolem z toho mají oprávněné obavy

Když totiž Pája začíná hubnout, je to pro všechny jeho blízké velké riziko. Období nadšení střídá lítost, která se rychle mění v agresi a chorobné záchvaty jedení… Jak to bude tentokrát? To uvidíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, na kterou se na Primě podívejte ve 20.15.

U Krejzových, respektive Vymešových se stále řeší, na jakou vysokou školu Aneta půjde. Její matka se odmítá smířit s tím, že odmítá jakoukoliv vysokou školu. Ale neví, jakým způsobem dceru donutit, aby si podala přihlášku, nejlépe na ekonomku. Anna se proto rozhodne zmobilizovat celou rodinu, aby Anetě domluvili… Jejich snahy se ale minou účinkem!

Na jaký obor se Aneta vrhne? Mrkněte se na video:

Kromě toho to vypadá, že by Aneta mohla mít slibnou hereckou kariéru. Režisér z konkurzu jí nabídne roli ve filmu. Její matka má ale pocit, že spíše než o její herecký talent má zájem o něco jiného… A důrazně zakročí!

Rodina konečně zjišťuje, jak to má Cinda s muži. A všichni se budou divit, především sami dotyční. Cinda se totiž s ničím nemaže, natožpak s muži! Jenže její rodina tenhle přístup neschvaluje…

Mrkněte se na video z Krejzových:

Jenže jak to tak vypadá, muže to neodrazuje, naopak. Cinda nemá zájem se vázat, ale jen se pobavit. A to je možná přesně to, co se na ní mužům líbí.

Rádio Best je v pozoru – Pája totiž začíná hubnout. Kdykoliv Pája začíná hubnout, dějí se totiž věci. Od počátečního nadšení přechází v lítost, a dokonce v agresi. V Rádiu Best už to dobře znají.

Podívejte se na video:

Petr bude v ordinaci řešit hadího pacienta, který přestane škrtit, což je v cirkuse zásadní problém. Petr s ním ale bude mít plné ruce práce a nakonec se ukáže, že pomůže nečekaný zaříkávač hadů – Čumpelík!

Na Krejzovy se podívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.