Danka zachrání ve čtvrtek v seriálu Krejzovi kolegyni před agresorem. Je to hvězda!

Hned jak se Danka vrátila do rádia coby produkční, se podaří další kousek. Zachrání svoji kolegyni, která moderuje Večerní proud, před neznámým útočníkem, který ji bude pronásledovat až do rádia. Jak to dopadne, to uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Helenka Krejzová definitivně odmítne nabídku na práci v NASA, rozhodla se konečně upřednostnit rodinný život před kariérou, jakkoliv by se mělo jednat o její poslední, pouze půlroční práci. Všichni Krejzovi si tohoto rozhodnutí váží, je jim ale jasné, že je to od Helenky velká oběť a že by ve skutečnosti moc ráda nabídku přijala.

Sledujte upoutávku k další epizodě seriálu Krejzovi:

Jan Krejza proto začne jednat na vlastní pěst a pokusí se přesvědčit Helenina kolegu, který nabídku přijal místo ní… Do záležitosti se navíc vloží Čumpelík!

Pavel se chystá k odchodu z bratrovy veterinární ordinace na velkou kliniku. Začíná to ale vypadat, že se Pavlovi vlastně ani moc nechce. Co v tom je? V případě Pavla je to jasné, definitivně se jedná o ženy, a ne jen tak ledajaké. Pavlovi se totiž evidentně zalíbila Lydie. A zdá se, že se nejedná o jednostrannou záležitost. Přesvědčte se o tom ve videu:

Danka začala pracovat v Rádiu Best pro spolupráci s významnými klienty. A daří se jí. Dokonce i šéf Roubal začíná vidět, co v Dance má. Tentokrát ji ale čeká v rádiu poměrně drama. Do Večerního proudu její kolegyni Lindě neustále volá podezřelý posluchač.

To, že je podezřelý, vám dokáže již toto video:

Bohužel ale nezůstane pouze u telefonátů. Podezřelý muž se totiž rozhodne přímo do Rádia Best vypravit osobně. A nebude to samozřejmě nikdo jiný než Danka, kdo se kolegyni vypraví zachránit!

Na seriál Krejzovi se dívejte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.