Flanderkovi v nejlepší formě. Mrkněte se na to!

O tom, že jsou Flanderkovi pěkně vypečení, není pochyb. A v další epizodě Krejzových se o tom opět přesvědčíte. Dívejte se na Primu ve čtvrtek ve 20.15 a už teď se můžete podívat na ochutnávku.

Když dojde k digitalizaci katastru, vyjde najevo, že část zahrady Krejzových patří Flanderkovým. A to si můžete být jisti, že na tom Lubor bude chtít co nejvíc „vyrejžovat“.

Mrkněte se na video:

Jak se nakonec Krejzovi s celou záležitostí popasují? To uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě vašeho oblíbeného komediálního seriálu. A pokud by vás to snad zajímalo právě teď, díky naší nové službě iPrima Videopůjčovna se na epizodu můžete podívat již nyní online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.