Jan Krejza zamíří za polární kruh za milovanou ženou. Nebo ne? Dívejte se v úterý na seriál Krejzovi

Pořad Receptář i přes nevoli televizní producenta Vládi končí, Jan Krejza s Mártym nepodepsali další smlouvu. Krejza má totiž v plánu užít si konečně společný čas se svou manželkou. Jenže nic není, jak vypadá… O tom vás přesvědčí další epizoda seriálu Krejzovi, kterou vysílá televize Prima v úterý ve 20.15.

Jan Krejza definitivně končí se svým Receptářem, už se nemůže dočkat své manželky. Ta má zanedlouho přijet zpátky do Čech a Jan Krejza chce maximum času věnovat jí, plus tu a tam nějakému tomu kutění.

Tento plán ale naruší skutečnost, že jeho milovaná žena musí za polárním kruhem ještě půl roku zůstat. Vymyslela však jiné řešení – její manžel by mohl přijet za ní. A tak Krejza začne s velkými přípravami na polární počasí. Jeho odlet se ale začíná blížit a Krejzovi začíná docházet, že být půl roku zavřený v pár místnostech a mrazech sahajících až k minus padesáti stupňům, to není ta romantika, kterou si představoval… Jenže jak se z této povinnosti vyvléci, aniž by ranil svoji ženu? Jednoduché to mít nebude.

Hlídání puberťáků

Jednoduché to nebude mít ani Pája s Dankou, kteří dostanou od Lubora za úkol dohlédnout po dobu dovolené Lubora a Marty v Dubaji na Vivien a Lukyho, aby neprováděli žádné nepřístojnosti.

Danka Lubora samozřejmě odmítne, přesvědčte se ve videu:

Jenže Pája bude nakonec nucen Luborovi na střežení puberťáků přikývnout. Lubor na něj má totiž jisté „páky“. A ačkoliv to vypadá, že zrovna s Lukym podobné záležitosti moc nehýbou, opak bude pravdou. Pája s Dankou to budou mít pořádně těžké!

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Krejzovi se zkrátka nebudou nudit. Nejen kvůli Lukymu a Vivi, ale také kvůli Martě a Luborovi. Ti mají sice zaplacený letecký zájezd do Dubaje, zároveň ale mají oba dost patologický strach z létání. Prostě ideální kombinace. Ještě že se Martě podařilo sehnat skvělé kapičky proti strachu z létání.

Mrkněte se na video, jak si tuhle „medicínu“ nakapou:

Protože ale zrovna dvakrát dobře neodměří, kolik si skutečně kapiček mají dát, je jejich odjezd na dovolenou v ohrožení. Kapičky jsou totiž pořádný dryják, který s jedním dokáže řádně zacvičit. Podaří se jim vůbec dojet na letiště a pak odletět na dovolenou?

Blíží se den, kdy se má Petr skutečně odstěhovat z vily Krejzových. Jeho exmanželce Anně ale právě v tuhle chvíli došlo, jakou osudovou chybu rozvodem s ním udělala. Jenže to vypadá, že Petr se stěhuje a toto rozhodnutí nebude lehké zvrátit. Anna se ale stejně odhodlá si s Petrem promluvit. V jeho ordinaci ale nenarazí na něj, ale na Livii. Tyhle dvě si nakonec promluví spolu.

Podívejte se na to nyní v ukázce z Krejzových:

Jak to nakonec dopadne? Skutečně se Petr odstěhuje? To uvidíte v úterý ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.