Krejzovi tentokrát na téma plnění snů. Která sestra měla nejšílenější a komu se splnil?

Mít za matku psycholožku může být zábavné i trochu praštěné. U Krejzových platí obojí. Když Cinda náhodou objeví dopis, který v deseti letech napsala svému dospělému já, v rodině to strhne velkou lavinu. Kdo má ke splnění svých snů nejblíže a kdo možná promarnil svoji šanci? Dívejte se ve čtvrtek na váš oblíbený komediální seriál a dozvíte se to. Startujeme ve 20.15 na Primě.

Anna donutí Cindu, aby se vrhla do úklid. Nepořádná Cinda sice úklidu tolik nedá, v rámci krámování starým harampádím ale objeví dopis, který psala jako desetiletá svému dospělému já s tím, čeho by si přála, aby dosáhla. Cinda si navíc vzpomene, že maminka donutila napsat stejné dopisy všechny čtyři dcery. Donutí tedy i své sestry, aby se po dopisech poohlédly, protože splnit si svůj dětský sen, to je přece velká výzva!

Nepřekvapivě pro Cindu její životní sen souvisí s barmanství a cestováním, a protože se jedná o děvče přičinlivé, nelení a hned se do plnění svého snu, tedy stát se barmankou na Ibize, pustí. Její vždy vážná sestra Anna s tím samozřejmě moc nesouhlasí, navíc má o barmanech dosti nízké představy.

Exkluzivní ukázka: Mrkněte na ochutnávku z Krejzových.

To snem Báry Damové bylo stát se zpěvačkou. Učitelka hudby a designerka v jedné osobě již ambice dobýt hudební nebe nemá, nicméně Ondra se chopí akce a rozhodne se své ženě dětský sen splnit. Ač v dost polních podmínkách.

Podívejte se na to v další ukázce:

Bára Damová přitom ale zdaleka není jediná, jehož sny souvisí s hudbou a zpěvem. Podobné směřování má totiž i Marta Flanderková, u níž to ale vše bude samozřejmě o dost divočejší.

Posuďte to sami:

Také Danka Krejzová si díky Pájovi přečte svůj dopis svému dospělému já. A co si nejmladší ze sester Krejzových přála? Aby se stala superhrdinkou, co brání bezpráví. Nebyl by to Pája, aby jí nepomohl sen splnit.

Vypadají ale podle vás ti dva jako superhrdinové, nebo spíš jako šašci?

Jak je to s životním snem nejstarší ze sester, Anny? Proč hledání dopisu bude tak moc negovat a odmítat? A když jej nakonec najde, bude s tím, co si v něm přečte, spokojená? To uvidíte ve čtvrteční epizodě Krejzových, kterou Prima vysílá od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.