Luky bude mít ve čtvrtek v seriálu Krejzovi výstavu fotek. Bude to katastrofa?

Když se v umění začne angažovat Luky, je jasné, že nic nebude probíhat standardně. Fotografická výstava samozřejmě nebude výjimkou. Koho z rodiny Luky svými fotkami nejvíc popudí? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Ve škole u Lukyho se koná fotografická výstava spojená se soutěží. Luky má na focení jakožto na umění svůj názor. I tak se ale rozhodne se soutěže zúčastnit, a protože je vědec a už se vidí s Nobelovou cenou, také k fotografování přistoupí zcela vědecky.

Jako vždy v seriálu Krejzovi:

A ač se jedná o pokleslé umění, Lukymu se jeho přístup vyplatí. Fotografování se mu bude dařit, zejména vystihnout dokonale povahu svých blízkých. Ne všichni blízcí nicméně nadšení z fotografií sdílejí, především Anně se to, jak ji Luky vystihl, vůbec nelíbí.

Ukradení kapříci

Na veterině se bude tentokrát točit všechno kolem japonských kapříků. Ukradených japonských kapříků! Jeden z klientů veterinární ordinace má nápadně pomlácené kapříky k ošetření, druhý naopak nemá žádné – vykradli mu totiž jezírko… Zdenička Kramperová začne se svým mužem tušit, že tady něco nehraje. Svého manžela proto vyšle obhlédnout situaci. Jak tohle dopadne?

V sousedství Krejzových shořel rodinný dům. Celá rodina, která na tom finančně nebyla dobře už dávno předtím, se tak ocitá ve velmi nepříjemné finanční situaci. Danku napadne, že by se rodině dalo pomoci veřejnou sbírkou v rádiu. A Roubalovi se zase líbí, že by tím mohla stoupnout prestiž rádia, a tím pádem i poslechovost.

Nový přítel Aničky

Anna vůbec není smířená s tím, že by si její dcera měla něco začít s rockerem Jerrym. Naopak by byla moc ráda, kdyby se Aneta vrátila ke Kubovi. O něm si totiž Anna myslí, že je jediný vhodný partner k vysokoškolským studiím. Donutí proto Petra, aby si s Jerrym promluvil a donutil ho se s Anetou rozejít.

Když tento plán nevyjde, vymyslí Anna něco ještě mnohem horšího – pozve Kubu na večeři v zájmu toho, aby se k němu Aneta vrátila. Je to samozřejmě plán odsouzený od začátku k záhubě:

Další díl seriálu Krejzovi sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.