Sabina se spřáhne v seriálu Krejzovi s Martou kvůli charitě. To dobře nedopadne

V seriálu Krejzovi není moc víc vypočítavých, až vyčůraných osob, než jsou Sabina Borková a Marta Flanderková. Teď se tyhle dvě dají dohromady kvůli charitě, a vy si můžete být jisti, že nic nebude tak, jak má… Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Když se Sabina dá do komplotu s Martou Flanderkovou, je jasné, že to nebude jen tak. Naposledy se spojily na svatbě Danky a Páji, a byla to hotová katastrofa, i když možná ne zcela úplně jejich přičiněním. Tentokrát to ale bude jiné.

Danku totiž napadne, že by v rádiu mohli pomoci rodině, které vyhořel dům. Šéf Honza nápad kvituje s povděkem, jeho provedení ale přidělí Sabině, v čemž bude kámen úrazu. Sabina se totiž rozhodně v něčem, jako je charita, angažovat nemíní. Když potom v restauraci u Simona potká Flanderkovi, je ruka v rukávě.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

A pište si, že když se do charity vloží Flanderkovi, pro skutečné potřebné toho moc nezbyde. Nemusíte mít ale obavy, boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě, a tak i na Sábu s Martou dojde. Sledujte další epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.