Sabina se spřáhne v seriálu Krejzovi s Martou kvůli charitě. To dobře nedopadne

V seriálu Krejzovi není moc víc vypočítavých, až vyčůraných osob, než jsou Sabina Borková a Marta Flanderková. Teď se tyhle dvě dají dohromady kvůli charitě, a vy si můžete být jisti, že nic nebude tak, jak má… Sledujte seriál Krejzovi v úterý ve 20.15 na Primě.

Když se Sabina dá do komplotu s Martou Flanderkovou, je jasné, že to nebude jen tak. Naposledy se spojily na svatbě Danky a Páji, a byla to hotová katastrofa, i když možná ne zcela úplně jejich přičiněním. Tentokrát to ale bude jiné.

Danku totiž napadne, že by v rádiu mohli pomoci rodině, které vyhořel dům. Šéf Honza nápad kvituje s povděkem, jeho provedení ale přidělí Sabině, v čemž bude kámen úrazu. Sabina se totiž rozhodně v něčem, jako je charita, angažovat nemíní. Když potom v restauraci u Simona potká Flanderkovi, je ruka v rukávě.

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

A pište si, že když se do charity vloží Flanderkovi, pro skutečné potřebné toho moc nezbyde. Nemusíte mít ale obavy, boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě, a tak i na Sábu s Martou dojde. Sledujte další epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.