Máma Krejzová je doma. Podívejte se na to exkluzivně v předpremiéře seriálu Krejzovi

Jaroslava Kretschmerová jako maminka Krejzová konečně osobně v seriálu Krejzovi! Podívejte se na to v exkluzivní předpremiéře čtvrteční epizody, nebo si počkejte na čtvrtek, kdy ji od 20.15 vysílá televize Prima.

Doposud znali diváci Helenu Krejzovou pouze podle hlasu. Coby vážená vědkyně byla totiž na dlouhodobé stáži za severním polárním kruhem, kde zkoumala chování odloučených skupin obyvatel.

Nyní má ale poměrně závažný důvod k tomu se vrátit do České republiky. Jaký? Je jich dokonce hned několik. Cinda odjíždí za svým Radvanem do Amazonie, aby jej zachránila před lidožravými domorodci, ale hlavně má být svatba. Čí? Přece její nejstarší Anny, která se opět po zpackaném rozvodu provdá za svého Petra.

Podívejte se na exkluzivní video ze seriálu Krejzovi:

Jste rádi, že jste se konečně seznámili s maminkou Helenkou? Mnohem víc se o ní dozvíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15. Po této epizodě následuje prázdninová pauza ve vysílání seriálu, a vy se na své oblíbené hrdiny můžete těšit po prázdninách!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.