Marta vyslepičí v úterý v Krejzových Bářino velké tajemství. Oč se jedná?

Cokoliv se Marta dozví, ví za chvíli celý svět. Ani Bářino tajemství tedy nebude výjimkou. A je vlastně úplně jedno, o jakou konkrétní záležitost se jedná. Sledujte seriál Krejzovi v úterý od 20.15. Nebo se na epizodu můžete již nyní podívat v předpremiéře díky službě iPrima Videopůjčovna.

Báře se konečně splní sen. Její výrobky se dostanou do nejlepšího obchodu s hand-made designem. Když radostnou zprávu vykládá po telefonu Cindě, zastihne ji při tom Marta Flanderková a celou dobrou novinku si vyloží trochu po svém.

Usoudí totiž, že je Bára těhotná. A protože je Marta drbna všech drben, tohle tajemství, které vlastně ani není pravda, pro jistotu rozhlásí v celém okolí.

Mrkněte na video:

Nečekané pozvání

Aneta se chystá na víkend na Slovensko se svým novým přítelem Kubou. Její matce Anně se ale moc nelíbí, že by měla její dcera jet kamsi na Slovensko s někým, koho vůbec nezná. Aneta to ale pojme zpupně, jak je jí to vlastní, a rozhodne se pozvat i Jakubovy rodiče. Co ale Anna nečekala, Jakubovi rodiče jsou světoznámí vědci a Anna začíná mít z velkého rodinného seznamování trochu nahnáno.

Jak to nakonec dopadne? Opravdu budou světoznámí vědci takoví suchaři, jak se Anna s Petrem domnívají?

Nová práce pro Danku

Doktor Ivan Dance nabídne, zda nechce jít pracovat do farmaceutické firmy. Vydělala by si víc peněz a celkově by se posunula. A protože Danku zrovna naštve Michal, rozhodne se zkusit štěstí ve farmacii. Jednoduché to ale mít nebude…

Dance se ve firmě moc líbit nebude. Ale protože nechce zklamat Ivana, nechce firmu opustit. Začíná to ale být víc a víc k nesnesení…

Petr bude v ordinaci řešit případ leguánice, která nesnáší vajíčka. Jeho kolega, odborník na plazy vymyslel zvláštní strategii…

Podívejte se na video:

Michal přijme do práce jako náhradu krásnou Zitu. Ta je sice hezká, ale úplně hloupá. A Michalovi udělá pořádný průšvih...

Opravdu Zita v rádiu zůstane? A opravdu Danka zůstane v konzervativní firmě? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.