Petr bude mít v Krejzových novou ctitelku. A bude obzvlášť urputná!

Petr Vymeš sice možná miluje svoji bývalou ženu Annu. Jeho matka má jiný názor ohledně toho, jak by měl život jejího syna pokračovat. V další epizodě opět zakročí… Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na Krejzovy.

Danka Krejzová sice v minulé epizodě svolila ke sňatku s Ivanem, je jí ale stále více jasné, že udělala chybu a že bude třeba prsten, který nyní zdobí její prsteníček, lékaři vrátit. Není jí ale jasné, jak by to měla udělat, aby Ivana, který je podle ní fajn chlap, neranila. Její nejlepší kamarád a stále ještě manžel Pája by pár způsobů, jak zapeklitou situaci vyřešit měl, nicméně Dance se představa ani jednoho z nich moc nezamlouvá.

Pája zjistí, že se na přechodnou dobu do České republiky vrátil hasič Ruda. Napadne ho, že nejlepší by bylo domluvit se s Rudou, aby před Ivanem zahrál velkou scénu, jak Danku miluje a jak si bez ní nedokáže představit život. Když tedy Ivan pozve Danku na romantický víkend u sebe na chatě, Ruda se zčistajasna objeví a Dance vyzná lásku.

Podívejte se na video z Krejzových:

Vzhledem k tomu, jakou scénu Ruda ztropí, se Danka pochopitelně začne obávat, jestli náhodou jeho bažení nebylo míněné vážně… A hlavně, Rudovým vyznáním to zdaleka nekončí! Na Ivanově chatě se totiž zničehonic objeví také kovář Marek, kterého za Dankou na rozdíl od Rudy nevyslal Pája, ale přišel s vyznáním sám o sebe. Danka, a hlavně Ivan budou mít tedy hodně veselý víkend.

Mrkněte se na to:

Petrova matka se odmítá smířit s tím, že by se její syn mohl chtít i po rozvodu vrátit k Anně. Neustále se jej proto snaží seznamovat se svými kamarádkami, kterým evidentně naslibuje hory, doly, a hlavně Petra k tomu. Jedna ze ctitelek mu bude volat dokonce domů. Podívejte se na video, jak na to bude reagovat Anna:

To ale zdaleka nebude všechno. Ctitelka na něj totiž doslova sexuálně zaútočí v ordinaci!

Starý krk

Své problémy bude řešit také Marta Flanderková. Její manžel Lubor jí totiž vysvětlí, že už poněkud stárne. Jak se to podle něj pozná?

Mrkněte se na video:

Čumpelík zase v akci

Také Ondra se bude muset vypořádat s mírnou katastrofou – Čumpelíkem. Pomáhá Báře vytvářet její dekorace, jenže se mu do výroby připlete Čumpelík…

Má tohle šanci dopadnout dobře? Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Krejzovy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.