Proč se Cinda chová k mužům tak, jak se k nim chová? Odpověď najdete ve čtvrtečních Krejzových

První láska nás mnohdy poznamená na celý život. Třeba u Cindy to tak zásluhou jejího bývalého Honzy rozhodně je. Proč? To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi, kterou Prima vysílá ve 20.15!

Cindě se po mnoha letech ozve její bývalý partner Honza. A Cindu to pořádně rozhodí. Právě on dal totiž Cindě takovou lekci, která nastínila to, jak se ona sama chová k mužům. Tentokrát to ale bude o dost složitější, kvůli svému bývalému si Cinda zavaří také na akademické půdě…

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzových:

Danka se pomalu chystá k odchodu z Rádia Best. Vedle toho začala také randit s Vláďou, televizním producentem. Ten shání pro televizi novou moderátorku, což by se samozřejmě líbilo jako nová práce Sábě.

Užijte si v exkluzivní ukázce ze seriálu Krejzovi, jak si ji Danka vychutná:

Pájovi je navíc jasné, že by Danka z rádia odcházet neměla, nebo že by jí měl alespoň Michal říct, co k ní ve skutečnosti cítí. Michal se sice tváří, že Pája nemá pravdu, ale možná na tom něco bude…

Mrkněte se na extra ochutnávku:

Michal ale řeší daleko horší věci. Jeho bývalá partnerka Štěpána se k němu chce stůj, co stůj vrátit a odmítá akceptovat, že by si třeba Michal našel někoho jiného. Podaří se jí odeštvat dokonce i Michalovu novou přítelkyni Lucii. Michal je z toho pochopitelně vedle, a kde najde útěchu jinde než v baru a ve společnosti Páji.

Podívejte se na video, jak ti dva dopadnou:

Ondra pokračuje ve svém tažení proti „šmejdům“, kteří se rozhodli obohatit na nic netušících seniorech. Zdá se ale, že si začíná s nerovným soupeřem.

Varuje ho dokonce i Lubor. Mrkněte se na video:

Petr Vymeš začíná dobře vycházet s Livií. Jeho matce ale synova nová přítelkyně vůbec nelíbí, a rozhodne se proti tomuto vztahu důrazně zakročit. Jak se k celé situaci postaví Livie?

To uvidíte ve čtvrteční epizodě seriálu Krejzovi. Dívejte se na Primu od 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.