Sexy hokejista Tony poblázní Krejzovy. Již toto úterý!

Hvězdu NHL Tonyho Zahradníka nebude hrát nikdo jiný než zpěvák Václav Noid Bárta. A co bude vlastně Tony v Krejzových pohledávat? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě vašeho oblíbeného komediálního seriálu.

Zá Bárou přivede Marta věhlasnou kartářku. Marta samozřejmě na osud, hvězdy a karty věří, u Krejzových ale moc nepochodí.

Přesvědčte se ve videu:

Žádná ze sester Krejzových totiž na karty nevěří. Jenže podivná znamení, která se začnou Báře zjevovat pro proroctví, že na ni ještě čeká miminko, vypadají tak osudově, až už věštbě i jinak realistická Bára uvěří.

Chudák Ondra, ale hlavně Luky z toho budou oba dva ve stresu. Luky sourozence naprosto odmítá, Ondřej se tomu sice až tak nebrání, ale nepotřeboval by miminko tak rychle, jak to vidí Bára. Jenže znamení přibývá a Bára začíná být neoblomná.

A karty nalomí dokonce i Danku! Kartářka jí předpoví, že se setká se svým životním partnerem… A velkou náhodou rovna do Rádia Best dorazí známý hokejista z NHL Tony Zahradník:

Mrkněte se na video:

Tony není u Michala v rádiu náhodou. Má trochu průšvih. Musí se vrátit zpátky do Ameriky, jenže jej všude pronásledují novináři. Ti se snaží dopídit toho, jak je to mezi ním a jednou vdanou ženou, s níž byl přistižen in flagranti jejím manželem. Tony tedy hledá u Michala azyl. A samozřejmě to bude Danka, která mu ze šlamastyky pomůže.

I Aničku čekají těžké chvíle. Její šéf přijde s tím, že musí vyhodit jednu ze svých podřízených na oddělení. Nařízení na restrukturalizaci přišlo seshora, a ač Anna protestuje, šéf je neoblomný. Jedna z Anniných podřízených a zároveň kamarádek musí pryč. Tomáš, coby člověk zvyklý pracovat s lidmi, doporučí Anně jednoduchý test, který poukáže na nejslabší článek týmu. Jenže ani to Aničku nepřesvědčí. Ale jak to udělat, termín, kdy chce šéf slyšet poslední slovo, se blíží.

Chudák Pilát...

Petr bude mít honosného pacienta – výstavního psa Piláta, který snědl hodinky svého pána. Ten ale odmítá jeho operaci, aby šampion výstav neměl jizvu, která by jej z výstav diskvalifikovala do konce života. Rozhodne se proto, že v ordinaci přespí, aby mu psa Petr náhodou neoperoval za jeho nepřítomnosti. Přespání v ordinaci si ale vyloží trochu jinak manžel Zdeničky Kramperové.

Krejzovy sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.