Umíte uplést pomlázku? Pokud ne, Čumpelík vám v seriálu Krejzovi poradí

K pletení pomlázky má totiž úžasný vynález – čumpletačku. Jak tento skvělý vynález funguje? To se můžete již nyní podívat v exkluzivní ukázce ze seriálu Krejzovi. A pak si počkejte na čtvrtek večer ve 20.15, kdy Krejzovi vysílá Prima.

Co by to bylo za Velikonoce bez pomlázky? Jan Krejza ví, že by to stálo za starou belu. Každoročně si proto pomlázku sám plete. Tento rok se ale do pletení pomlázky vloží Fero Čumpelík.

Samozřejmě má i pro tuto příležitost v rukávu dokonalou vychytávku, tzv. čumpletačku. Protože se ale jedná o Čumpelíka, je jasné, že to nebude jen tak.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Krejzovi:

A na celou epizodu seriálu Krejzovi se podívejte buď nyní v exkluzivní předpremiéře, nebo si počkejte, až se bude na Primě ve čtvrtek od 20.15 vysílat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.