Únikovka, z níž není úniku. V další epizodě seriálu Krejzovi si Honza Roubal pěkně zavaří

Roubal je nový šéf Rádia Best, které plánuje pozvednout a zvýšit jeho poslechovost. A jak známo, cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly... Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.

Honza Roubal se snaží vykřesat z Rádia Best, co nejvíc to jde. Má ale pocit, že bez obměn v týmu to nepůjde tak snadno. Vymyslí proto, že by možná neškodila drobná lekce v podobě teambuildingu, alespoň se ukáže, kdo z rádia je vůdčí typ a kdo nikoliv.

Na uspořádání únikové hry si pozve svého kamaráda, který si na teambuldingu udělal byznys. Jenže jak už to tak v seriálu Krejzovi vždy bývá, nic nedopadne dle plánu. Namísto profíků, co vymyslí skvělou únikovku, si do rádia pozve někoho úplně jiného… Ještě, že tuhle akci vymyslel Roubal sám!

Podívejte se na upoutávku úterní epizody seriálu Krejzovi:

Pája má tedy již v prvopočátku oprávněné obavy a chce celou záležitost probrat s Dankou. Ta jeho obavy ale až tak nesdílí...

Lubor Flanderka je neohrožený podnikatel, který se nebojí žádného projektu, zejména, má-li pocit, že by mu z něj mohly kápnout finance. A nyní ho napadne dokonalý projekt!

Lubor vymyslí skvělý plán!

Jeho žena Marta se totiž zraní při pádu v koupelně a Lubor ihned vidí velký potenciál v podobě pojišťovacího podvodu. A to, že Marta trpí, ho pramálo zajímá. Pro prachy je prostě třeba udělat všechno. Jako věrného komplice si vybere toho nejpovolanějšího – Ondrova bratra Viktora, který je pro podobné záležitosti ideální parťák.

Zato Luky, ať je jaký je, sebou nechá bez problémů „orat“ Vivien. On sám na divadelní umění úplně není, když ale jeho milá touží po tom, aby v divadle hráli spolu, nedá se nic dělat.

A řádně si zavaří také Pavel, velký svůdník a veterinář. Zalíbí se mu totiž Lada a i přes varování Zdeničky ji pozve na rande...

Na další epizodu seriálu Krejzovi se podívejte v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.