Zajíček Lubor Flanderka. Mrkněte se, jak mu to sluší

Když poslala Marta svého manžela za stylistou, ani v nejmenším nečeká, co tím způsobí… Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Martě se už dlouho nelíbilo, jak se její muž obléká, a objednala ho proto ke stylistovi. Nyní by ji ale ranila mrtvice. Luborovi se totiž stylista více než zalíbil, a styl, do kterého jej oblékl, si doslova zamiloval.

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz.

Martě se ale jeho oblečení vůbec nelíbí. Přijde jí v ní poněkud zženštilý. To se ale Luborovi nezdá, ten si naopak přijde dokonale mladistvý.

Podívejte se sami:

Protože to ale svému manželovi nemůže sama říct, požádá Báru, aby ona Luborovi vysvětlila, že je jeho nové oblečení fakt hrůza. Jak se toho chudák Bára zhostí?

Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.