Kristýna Hrušínská je těhotná. Bříško odhalila na dovolené v Itálii: Bude veselo, píše

Herečka Kristýna Hrušínská (37) a její manžel Matěj Balcar (31) mají velký důvod k radosti. Jejich rodina se rozroste o dalšího člena. Společně už mají pětiletého syna Vojtíka a fenku Monellu. Zprávu o těhotenství Kristýna prozradila fotkou ze slunné Florencie.

Herečka Kristýna Hrušínská nedávno překvapila, když nafotila velmi odvážné snímky pro pánský časopis. A teď přišla s dalším překvapením. Společně s manželem, režisérem Matějem Balcarem, čekají druhého potomka. „Bude veselo. Druhé kolo začíná za tři, dva, jedna...,“ napsala sympatická herečka k fotce na Instagramu.

Mladý pár má společně syna Vojtíka, který nedávno oslavil páté narozeniny. Zatím není jasné, zda do rodiny přibude holčička nebo bude mít Vojtík brášku. Kristýna však říká, že být obklopená muži jí rozhodně nevadí: „Já si to užívám. Alespoň mám kolem sebe chlapy, kteří se o mě postarají a budou mě chránit. Nedávno jsme si ale pořídili fenku australského ovčáka, tak to můžeme vzít tak, že se nám domácnost trošku genderově vyvážila,“ prozradila s úsměvem v rozhovoru pro web Prima Ženy.

Kristýna by si hlavně přála být dobrá máma. A co se naučila od svého synka? „Vojtík mě naučil zase jezdit na tobogánech a na horské dráze. To jsem se od základky odnaučila a teď to podstupuji znovu a znovu,“ svěřila se.

Sdílejte článek
Štítky Itálie Instagram těhotenství herec Kristýna Hrušínská Matěj Balcar

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.