Celebrity

10. října 2022 17:10

redakce Prima Ženy

Modelka Kristýna Schicková porodila. Druhému synovi dala netradiční jméno

Modelka Kristýna Schicková (28) se stala dvojnásobnou maminkou. Partnerovi Lukáši Třešňákovi (34) přivedla na svět chlapečka, jemuž stejně jako prvnímu synkovi dala zahraniční jméno. Malý Elliot se nyní raduje z bratříčka Liama. Pyšná maminka až nyní na sociálních sítích odhalila, jak tento významný den zdokumentovala.

Kristýna Schicková během těhotenství pravidelně chodila na společenské akce a v Karlových Varech dokonce vynesla šaty, ve kterých její bříško hrálo prim. Tou dobou pro ni porod ještě nebyl aktuálním tématem. Chlapeček, který dostal jméno Liam, přišel na svět 8. října. Sestra fotbalisty Patrika Schicka je už maminkou dvouletého Elliota, který se teď těší z toho, že má malého bratříčka.

Klidný porod

Kristýna Schicková se radostnou novinkou pochlubila až dva dny poté, co chlapečka přivedla na svět. Co šlo, to natáčela, a tak si její fanoušci mohli u ní na Instagramu ve stories prohlédnout téměř minutu po minutě, jaký byl den, kdy odjela do porodnice.

„Děkuji všem, co na mě mysleli, ale hlavně těm nahoru. Měla jsem opravdu nádherný, rychlý a hladký přirozený porod, přesně tak, jak jsem si ho vysnila. Vše jsem zvládla téměř bezbolestně, bez epidurálu, bez nástřihu, s okamžitým odloučením placenty,“ svěřila se Kristýna Schicková s detaily porodu druhého syna.

Nemocnice v Ostravě přišla s velmi netradiční formou porodu:

Krásná modelka už jednoho chlapečka doma měla, a tak si při snaze o další miminko přála, aby se jí tentokrát narodila holčička. „Chtěla jsem holčičku, zkoušeli jsme všechny metody, ale je to bohužel osud. Vlastně bohudík,“ řekla už dříve Blesku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.