Aby získal Kláru, je Jiří schopen čehokoliv. I zfetovat Mikea. Sledujte v Ohnivým kuřeti!

Ohnivý kuře II (50) - upoutávka

Když se Jiří zamiluje, nezastaví se před ničím. Ale tady už začíná hazardovat na hraně zákona a hlavně s Mikeovým životem. Jenže jak se na celou věc bude dívat Klára? Uvidí v Mikeovi toho špatného?

Marika pořád v Ohnivým kuřeti válčí s Macátkem. Zdá se, že už opravdu seká dobrotu, proto jí jeho narážky na krádeže štvou. A samozřejmě si to nenechá líbit!

Macátko se rozhodne pokračovat v natáčení svého kuchařského videoblogu. Jenže v hospodě zatím není úplně čas a navíc chybí mamča s čajem, tedy hlavní postava Macátkova blogu. Jeho natáčení ale nedopadne moc dobře a bude to spíš velká ostuda!

Co ten Jiřík nevymyslí

V Hotelu Grand řeší Klára dodatek k podpisovému právu, aby už Jiří mohl podepisovat smlouvy a nemusel se vším otravovat Kláru. To se ovšem Jiříkovi ani za mák nelíbí.

Přesto ale pokračuje dále ve své „Operaci Klára“. Má spadeno na Mikea, respektive na to, aby nemohl vyzvednout Didi ze školního výletu, což slíbil Kláře. Vymyslí přímo dokonalý plán, jak Mikea znemožnit!

Veruna má všech plné zuby

Jana se snaží přemluvit Verunu, aby pokračovala v soutěži. Veruně se ale do soutěže nechce, když je Slávka pryč. Má už totiž dost celé rodiny, svého otce i sestry, protože jí všichni lhali. A neobměkčí ji ani možnost vyhrát pěknou sumu peněz, která by uhradila všechny dluhy jejího otce. Nebude to ale tak jednoduché! Produkce televizního pořadu je neoblomná, to, že některý z účastníků zemře, neznamená, že se účast týmu v soutěži ruší.

Aleš letí na Mars

Aleš řeší těhotenství Adélky, matky jeho nastávajícího dítěte. Adéla by totiž byla ráda, aby byl u porodu. To samozřejmě pro citlivého Aleše není žádný problém. Dozvídá se nicméně, že jeho let na Mars byl přeložen… Na poměrně blízký termín!

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek