Jarda Slepička je v Ohnivým kuřeti v akutním ohrožení syndromem vyhoření!

Ohnivý kuře II (45) - upoutávka

Jarda je nějak podivně mimo. Začíná mít hlavně plné zuby Manky. Nechce ani Malvínu. Není ten Jarda v depresi? Nebo nemá snad syndrom vyhoření?

Za Verunou domů dorazí paní z produkce. Shání Slávku, která jí prý nezvedá telefon. Produkce chce totiž natočit malé medailonky pro televizi, tentokrát z domácího prostředí, aby diváci viděli, jak rodina žije. To se ale Veruně vůbec nelíbí, vždyť už se doma přece natáčelo!

Vedle toho navíc Slávka do natáčení namočí i Janu, a to už toho začíná mít Veruna fakt dost.

Mezi Kohoutem a Alenou začíná vznikat jisté pouto, samozřejmě postavené na nemalých financích, které společně vydělávají. Zároveň se ale pěkně špičkují.

Alena navíc odhalí jakési Kohoutovo tajemství. Je nucen někomu posílat peníze. Jenže komu a proč?

Marika se dává na dobrou cestu. Macátko je ale přesvědčený, že stále nemají vyhráno. On má totiž životní zkušenosti, které Mikeovi a Burákovi chybějí. A že by se Marika jen tak snažila? Kdepak, možná se snaží, ale prý si coby kriminální živel nemůže pomoct. Jako na potvoru se objevuje muž, který prý v Kuřeti ztratil peněženku. Podezření padá samozřejmě na Mariku… Sice se nepotvrdí, ale Macátko se rozhodne na Mariku nastražit past!

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek