Karolína si Buráka ochočila jako pejska. Dívejte se na Ohnivý kuře

Ohnivý kuře II (44) - upoutávka

I když si to Burák odmítá přiznat, Karolína s ním manipuluje jako s malým ratlíčkem. A všímat už si toho začíná i okolí...

Už je naprosto jasné, že tajemný stalker je Jiří. A ve svých plánech zachází ještě dál. Přehnané to už přijde i jeho kámošovi Denymu, který už s Jiříkem evidentně něco zažil….

I přesto se Jiřík neustále u Kláry zajímá, jak to se stalkerem vypadá a je hrozně „účastný“. Pořád ale požaduje o Denym, aby sledoval, jaký mají jeho aktivity vůči Kláře účinek. Protože ale nic nefunguje tak, jak má, rozhodne se Jiřík přistoupit k extrémnímu řešení.

Trojúhelník

Paní Janákovou evidentně zjištění o nové partnerce jejího muže dost zaskočilo. Je dost depresivní a Soňa má obavy, aby se její matka nezhroutila ze zklamání ze vztahu své dlouhodobé kamarádky a manžela.

Merylin a Robi se rozhodují, že potřebují novou paní na úklid. Z paní Vopršálkové už má totiž Merylin osypky. Zbavit by se jí měli včas, protože Rorejs přechází do protiútoku – chce, aby Vopršálková ukradla Robiho výpis z účtu, aby na Robiho konečně policista „něco měl“.

Nepovedný závěr

Při čmuchání ji ale přistihne in flagranti Robiho ochranka, Karolínin bývalý přítel. Všechno Robimu řekne, a ten začne samozřejmě jednat! Jenže stále neví, kolik už se Vopršálkové podařilo získat informací a kdo si ji najal. Aby toho nebylo málo, když praskla Robiho angažovanost v povýšení Rorejse, Evžen zůstává v Janových Lázních. Tohle se nepovedlo!

Mike Burákovi sdělí, že Lia pěkně štvalo, že Burák nedorazil na jeho oslavu. Mike začíná mít pocit, že si ho Karolína poměrně hodně „vodí“. Jenže Burák? Ten nechce nic slyšet!

Mike vymyslí, že by Burák měl Liuovi vynahradit jeho večírek. A když má Burák zavolat Karolíně, jestli „může s klukama ven“, všechno mu to dojde! Karolína si ho ochočila jako pejska!

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek