Ohnivý kuře čeká týden módy. Jak si povede Merylin?

Merylin má špatnou náladu. Začíná týden módy, vychází módní bible a ona má za zády zrádce Páju, který jí dělá ze života peklo a ničí jí kariéru.

Mike se snaží být pozitivní a povzbudit Buráka, jemuž se stále nevrací jeho chuť. Sám ale dobrou náladu nemá, nemá dobrý pocit ze svého vztahu s Klárou. Burák přemýšlí, jak dál pokračovat ve vaření, musí potupně následovat přesně Macátkovy rady, ale kupodivu to není žádný průšvih.

Ohnivý kuře a velká show

Jenže Burákovi to nestačí. Aby se realizoval, napadne ho nespecializovat se ve vaření na chuť, ale na vizuální stránku. V Ohnivým kuřeti prostě připraví velkou show!

Svěcený už má dost práce v kuchyni, povinnosti se na něj valí a práce ho nenaplňuje. Stále sní o tom, že se k němu vrátí jeho manželka. Když se své ženě Svatavě konečně dovolá a ona svolí k setkání, Svěcený s prací v kuchyni sekne. Setkání si ale maluje trošku jinak, než jak ve skutečnosti dopadne…

Vychází módní bible, v níž má mít Merylin svůj profil. Merylin se ale bojí, že Pája zařídil, že nic nevyjde, proto má od rána špatnou náladu.

Merylin odmítá v návrhářství pokračovat. Ale proč? Vždyť ji dokonce zvou, aby udělala módní přehlídku! Objeví se Pája a má dost nevybíravé řeči…

Jak to ale vypadá, Merylin nepotřebuje ke svému štěstí Páju. Dokonce ji přijde navštívit sama kreativní ředitelka týdne módy!

U Slepičků mají novou servírku. Kohouta pěkně naštvalo, že Jarda nechal odejít krásnou sexy servírku a namísto ní přijal podle Kohouta neatraktivní Slovenku Táňu.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.