Ukradený kokain zamíchá dějem v Ohnivým kuřeti

Ohnivý kuře II (63) - upoutávka

Už to zdaleka není o tom, kdy dostane Rorejs Robiho, ale jestli náhodou v base neskončí sám Rorejs!

Mike s Klárou strávili den u Mikeových rodičů v Praze. Ráno přichází jejich dům prozkoumat policista Lukeš. V jejich domě se nic nezměnilo, ale co je hůř, Lukeš jim opět nevěří. Mike se sice tváří, že tentokrát již mají svědectví, ale Lukeš jim uvěří, až svědectví uslyší. Jenže Johana jako milující sestra vše zamlčí…

Těhotenství!

Soňa s Leošem si konečně užívají jedno klidné ráno bez Arnoštových chytrých řečí. Jejich idylku ale naruší zjištění Soni, že se jí zpozdila menstruace. Soňa je totiž možná těhotná!

Jarda Slepička už si propočítává, jak si pořídí palírnu a kolik na ní vydělají. Bohužel, aby si ho mohl pořídit, potřebuje také Malvínin či Mančin podíl dědictví, pouze ze své části na něj nemá peníze. Dokonce už se sešel s prodejcem palírny. A co hůř, i si s ním plácnul.

Problém s kokainem

Rorejs se stále snaží donutit Robiho, aby podepsal doznání. Jenže kdepak, Robi má tentokrát Rorejse díky ukradenému kokainu v hrsti.

Johana nachází Jiřího v pokoji v Hotelu Grand. Je naprosto rozložený, ale vypadá to, že k bombovému útoku se nakonec neuchýlil.

Navíc to vypadá, že je dost paranoidní. Nejhorší ale na tom je, že Johana je láskou ke svému mlašímu bráškovi naprosto zaslepená.

Rorejs vytočený doběla přichází za Macátkem. Je mu jasné, že to právě on stojí za tím, že jej Robi může dostat do kriminálu za zmizelý kokain.

Rorejs se proto rozhodne drogy koupit na černém trhu, aby je mohl vrátit. Nebude to ale jednoduché.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek