Kvízy

6. prosince 2020 06:16

Anna Kopečková

OTESTUJTE SE: Co vidíte na obrázku jako první? A co to o vás vypovídá?

Nejrůznější obrázkové testy jsou oblíbeným způsobem, jak můžete trochu poodhalit skutečnou stránku své osobnosti. Princip takových testů totiž bývá vždy stejný – podvědomá část naší mysli. To, co si z nabízeného obrázku vybíráme, je naše podvědomá volba. Vyzkoušejte si jednoduchý test, který může poodhalit vaše osobnostní rysy.

Podívejte se znovu na úvodní obrázek a zaměřte se na to, co na něm vidíte jako první. Jsou to stromy, kořeny nebo rty?

Je první věc, které jste si všimli, spousta stromů?

Vidíte na obrázku stromy? To může znamenat, že jste extrovert. Máte rádi, když se kolem vás něco děje. Chováte se velmi zdvořile, to ale neznamená, že s vámi ostatní mohou manipulovat nebo vás komandovat. Uvnitř jste velmi silní a také velmi citliví vůči lidem, které máte kolem sebe a o které se snažíte starat, kdykoli je to nutné. Není úplně jednoduché získat si vaši důvěru, protože lidem obvykle nevěříte a za své přátele si vybíráte jen upřímné lidi. Je pro vás důležité, co si o vás ostatní myslí. Na ostatní působíte trochu tajemně a není úplně snadné se ve vás vyznat a předvídat, co uděláte.

Všimli jste si na obrázku nejdříve kořenů?

Vidíte-li jako první kořeny, může to znamenat, že jste introvert. Nedělá vám potíže přijmout své chyby, uznáváte konstruktivní kritiku vůči své osobě a snažíte se ji využít a změnit se díky ní k lepšímu. Navenek působíte nenápadně, ale uvnitř vás dříme spousta vloh a nadání. Ostatní vás musí nejdříve trochu víc poznat, aby zjistili, jak jste bytří a chytří. Jste zodpovědní a nezávislí. Žijete si klidným a slušným životem, nevybočujete z davu a jste neuvěřitelně disciplinovaní – co si stanovíte, to také uděláte. Řídíte se svou vlastní morálkou a zásadami, což je přesně to, co vám pomáhá dosáhnout úspěchu.

Vidíte na obrázku jako první rty?

Může to znamenat, že jste tichý a celkem jednoduchý člověk, což neberte nijak zle. Máte rádi průměrný život bez jakýchkoli komplikací a problémů. Jdete si zkrátka takovou zlatou střední cestou, která je rovná a široká. A i když se může zdát, že jste slabí nebo že prožíváte krizi, vy vždy víte, co chcete a jste dostatečně silní na to, abyste se se všemi svými problémy poprali sami a nemuseli se spoléhat na pomoc někoho jiného. Jste moudrý člověk s dobrými úmysly, i když občas se chováte trochu pošetile nebo naivně. Ceníte si poctivosti, nikdy se nechováte zlomyslně a věříte ve vše, co děláte.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.