Celebrity

14. března 2022 13:49

Zuzana Schneidewind

Laďka Něrgešová expertkou na country look. Komu svěřila styling?

iPrima.cz - Seriály a filmy bez reklam

Herečka a moderátorka Laďka Něrgešová uspěla mimo jiné i jako dohazovačka žen farmářům. Když v pořadu obuje kovbojské boty-koně, džínové kraťasy a nasadí klobouk, především muži často neodtrhnou oči od televizní obrazovky. V country kouscích zaplnila již mnohokrát nejednu módní rubriku. Kdo Laďce ty dokonalé modely vlastně vybírá a jak se v nich doopravdy cítí?

Džínové kalhoty i sukně, kostkované košile, kožešinové vesty, klobouky či kožené pásky, vysoké jezdecké boty a doplňky s výraznými kovovými prvky. Country styl oblékání bývá nejen komfortní, ale může být i velice přitažlivý. Ostatně přesně takový je již několik let prezentován Laďkou Něrgešovou coby průvodkyní legendárního pořadu Farmář hledá ženu.

Podívejte se, jak country styl Laďce Něrgešové padne:

Ptáte se, kdo ze stylistů stojí za výběrem jejích vkusně nakombinovaných kousků, odrážejících takzvaný venkovský styl? Odpověď oblíbené moderátorky vás nejspíš překvapí.

„Už od první série Farmáře si oblečení, boty a vlastně celý styling dělám sama. Tak nějak to přirozeně vzniklo a musím říci, že jsem si to oblíbila. Jednak si sama rozhoduji, co si na sebe vezmu, a za druhé mám vše doma připravené v pohotovosti na natáčení a můžu to případně i nosit v běžném životě,“ říká praktická Laďka a v zápětí ještě dodává: „Právě country styl sice není primárně to, co si běžně oblékám, některé věci a doplňky se ale dají kombinovat i se stylem mým. Není to ale úplně jednoduché vybrat, jelikož to, co třeba vypadá dobře na ulici, pak úplně nefunguje na kameře. Ale už jsem se to naučila a pokaždé přibližně vím, co hledám. Na každý pád s tím musím souznít, abych se i v country looku cítila dobře.“

Ne vše kovbojské má Laďka Něrgešová ráda

Jen s jedním doplňkem má moderátorka lehký problém. „Opravdu je to tak, je to i něco, co do mého běžného šatníku nemá otevřené dveře, i když jinak se experimentům nebráním. Ovšem kovbojské klobouky vážně nejsou něco, co bych dokázala nosit i mimo natáčení,“ uzavírá s úsměvem hovor o svém pracovně-soukromém šatníku. Jaké kousky zvolí do nejnovější řady Farmáře? To uvidíte již  3. dubna na Prima SHOW.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.