Láska, zdraví, práce nebo peníze. V čem se nám v září bude dařit nejvíce?

Exkluzivní předpověď známé numeroložky Lenky Suchardové na celé září 2022. Jak se nám bude dařit v lásce, práci anebo ve studiu? Dozvíte se, na co si dát pozor v oblasti zdraví i jak získat peníze.

Vztahy

Září se bude točit kolem vztahů a sdílení pocitů. Romantika a láska vyhrávají. Skutečné vztahy se stanou silnějšími, ale ty povrchní se rozpadnou. Cítíte-li prázdnotu či tíhu na srdci, pak je potřeba to napravit. Partnerství provázené nedůvěrou, zneužíváním a dlouhodobě chátrající vztahy mají nakročeno k zániku. Můžete znovu obnovit staré přátelství anebo se seznámit s někým, o kom jste už někdy slyšeli a kdo bude hrát roli ve vaší budoucnosti. S rodinou naplánujte společné aktivity, výlet, dobrodružnou akci, kulturní zážitek. Užívejte si společných chvil, hodně foťte a natáčejte, abyste si uchovali vzpomínky, pocity a hlavně legrační situace. Výzvou tohoto měsíce a všech lidí, které potkáte, je uvědomit si své vlastní bytí, hodnotu a citlivost. Toužíte-li po dítěti, máte cestu otevřenou. Velké potěšení můžete mít z pořízení roztomilého zvířátka, které se stane vaším společníkem a díky kterému neztratíte hravou dětskou duši.

Práce

Vše se zrychluje, existují velké příležitosti, ale i potenciální nebezpečí. Na rozdíl od předešlých měsíců máte více energie, nadšení, netrpělivosti a potřeb zajistit se. I když to s vámi bude cloumat, chraňte se před impulzivními rozhodnutími. Pokud je práce současně i vaším koníčkem, pak budete spokojenější, šťastnější a nemusíte být pronásledováni žádnými obavami o svou budoucnost. Jestliže chodíte do práce s nechutí, pokuste se tento stav změnit. Zkuste v zaměstnání najít sebemenší důvod k radosti anebo se raději porozhlédněte po jiné práci nebo alespoň mimopracovní aktivitě. Nyní sklízíte úrodu, kterou jste zaseli před dvěma až čtyřmi roky. Tudíž se můžete dočkat dostatečné odměny a uznání. V opačném případě budete řešit ztráty energie, financí, pohody a jistoty. To pak už dále nesněte, nedoufejte, neptejte se, ale využijte odvahy a příležitosti k nalezení lepšího místa a prima kolektivu.

Studium

Školákům tento měsíc přeje. Přátelské nastavení mezi vyučujícími a žáky přinese dobré výsledky a motivaci ke všem školním aktivitám. První polovina měsíce vás obdaruje úspěšným hodnocením, čímž uděláte radost sobě, rodičům i učitelům, ale jen pokud se dokážete soustředit a přeladit z letních prázdnin na přicházející povinnosti. Druhá polovina září je spojena s plány a projekty, některé dokončíte a jiné vymyslíte, ostatní tím nadchnete. Studenti dokončující v náhradních termínech minulý školní rok, se nemusejí obávat neúspěchu. Přání se splní i těm, kteří touží studovat v zahraničí. Nejvíce se bude dařit těm, kteří se pohybují v oblasti lékařské, umělecké a sportovní.

Peníze

Vyvarujte se riskantních investic, které vám mohou být nabízeny rádoby kamarády nebo naoko se tvářícími důvěryhodnými institucemi. Zdržte se nelegálního postupu, jinak se dostanete do vážných problémů. V tomto měsíci se vyrojí mnoho mazaných lidí a úžasných produktů, firem či obchodů. Vždy si vše prověřte a poraďte se s někým, kdo se v dané oblasti vyzná. Mezi členy rodiny může vzniknout napětí související s majetkem či půdou, vyvarujte se zásadních rozhodnutí, dokud nebudou všichni v klidnějším nastavení. Pokud se vaše investiční plány týkají zábavy a tělesné svěžesti jako například cestování, dovolené, lázní, cvičení, kosmetických zákroků, tvůrčího vzdělávání, pak vám na cestu svítí zelená. Máte-li potřebu vylepšit si a zkrášlit svůj domov, možná utratíte i větší část svých úspor, ale za pocit útulného hnízda to stojí. V září můžete dostat zpět své peníze, které někde dříve z nějakého důvodu zamrzly.

Zdraví

Srdce je viditelným indikátorem spokojenosti, buď je šťastné a blažené a znenadání se odplaví i zdravotní problémy, anebo smutní a pobolívá, čímž se nakupí i jiné fyzické neduhy – potíže s krví, železem, cukrem, zhoršující se oční zákal, bolesti kloubů, pohlavních orgánů, zácpa či průjem. Nezbývá než řešit jádro problému. Nedovolte, aby vaše srdce plakalo. Dbejte na své zdraví i kvůli měnícímu se počasí. Mějte po ruce svetr, čepici, deštník a nepromokavé boty. Neignorujte první příznaky ofouknutí nebo nastydnutí od nohou a nenechávejte to dojít do těžšího průběhu. I nad tím, co konzumujete, byste měli střízlivě přemýšlet. Upravte jídelníček tak, aby vás neovládaly nezřízené chutě na nezdravé jídlo a pití, nastavte zdravou míru alkoholu a vypusťte extrémně horké či studené potraviny. Nebude-li se někdo z rodiny cítit dobře, věnujte mu v této době zvláštní péči.

Text: numeroložka Lenka Suchardová

Sdílejte článek
Štítky peníze zdraví láska práce numerologie měsíční horoskop září 2022

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.