Sex a vztahy

9. května 2020 08:00

Martina Čerňanská

Mladá versus starší a zkušená žena: Která má u mužů větší šance?

Ptáte se, jak stará či mladá žena má největší šanci u muže? Odpověď nechtějte hledat v občance a v čísle, které se ukrývá za datem narození. V čem tkví hlavní důvod, proč vás nikdy neopustí a taky proč se do vás zblázní, no jak to říct – úplně natotata?

Tak právě tohle zjištění pro vás máme. Mrkněte se na něj společně s námi!

„Když jsem byla malá holka, vždycky jsem spíše běhala venku s kluky, hrála s nimi bojovky, stavěla iglú a celkově jsem si k opačnému pohlaví budovala vztah hned od dětství. Sama jsem měla staršího bráchu, což je pro každou ženu vlastně výhra, protože je naučena žít s mužským elementem odmalička a má tak sondu do mužského světa z první ruky,“ vysvětluje Darina (28).

Jsem mladá, a tak můžu mít všechny – možná jenom dočasně!

Ano i ne. Samozřejmě všem mužským se líbí mládí a pružnost ženského těla, pevná prsa, zadeček jako beton a sexy tvarovaná stehna, avšak těmito benefity chlapa ošálíte jen jaksi prvoplánově. Není radno všechno vsázet na jednu kartu krásy a nechtít rozvíjet i ty další. Jedinou spravedlností tady je fakt, že čas neošálíme a prostě dřív či později se váš zevnějšek (s)prostě (z)mění.

„Já jsem si myslela, že s krásou a mládím nejdál dojdu a ono to tak vážně není. Mé, hodilo by se říci, méně hezké spolužačky už jsou dávno vdané, mají děti a hýří štěstím. Zato já jsem ve třiceti pěti single a to jsem mohla před x lety mít každého kluka, na kterého jsem jen ukázala prstem. A tak jsem ukazovala, mužské střídala, vybírala si ty movitější a pak najednou má sezona skončila. Nedělejte to tak, jak jsem to dělala já,“ svěřuje se zcela na rovinu Romana (35).

Mějte šťávu, okouzlete ho

V pohádkách sice princům zamotaly hlavu nenápadné, hodné a skromné holky. Pokud by se předlohou pro ně staly životní scénáře, bylo by to opravdu hodně jinak. Veselá, odvážná a tak trochu po svém praštěná dívka by naháněla štěstí po všech čertech. Přesně takové by si totiž princ povšiml.

Vykašlete se na pomluvy, budujte si své vlastní názory, i když by se rozcházely s těmi, co má většina, smějte se na celé kolo, dělejte to, co aktuálně chcete a buďte tu sama za sebe. Nikoli v měřítku sobeckosti, ale kvůli naplnění svých pohnutek a rozmarů všeho druhu.

Odešel za starší, i když jste mladá? Co má ona a vy ne? Nově vašeho muže!

Tady máte jasný důkaz o tom, že muže nezajímá, jestli vám táhne na dvacet nebo padesát, pokud je mu s vámi fantasticky. Co je nutné k tomu, aby se tak cítil? Každá správná milenka vám prozradí, že muž si buduje k ženě intimitu především přes postel. Sex zkrátka dva lidi sbližuje, a pokud je navíc skvělý, tak ty dva spojí nezlomným poutem. A když se k tomu spolu smějete, dokážete konverzovat o ničem i o důležitém, ležet jen tak spolu v objetí a přitom se třeba permanentně mazlit, máte nakročeno k jasnému úspěchu. Možná ta starší žena třeba nemá tak úžasnou figuru jako vy ve svém věku, tu a tam její bříško křižují strie, ale muž se s ní prostě cítí více svůj. A přesně v tom je nejčastěji jádro pudla. Možná to místo konzumace salátů a držení linie chce, abyste se do všeho, co děláte, více zapojila.

Mohlo by vás dále zajímat:

autor: LZ

Sdílejte článek
Štítky láska manželství Sex krása vztahy rivalita

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.