Sex a vztahy

24. července 2018 12:00

Martina Čerňanská

Monika Štiková radí aneb Svět podle Moniky 5. díl: Rozchody

Téma, se kterým se setkal každý z nás – rozchod. Některé rozchody jsou poklidné a méně bolestivé, ale pak jsou tu i takové, které i po letech doslova bolí. Jak se vyrovnat s rozchodem? Jak začít znovu žít? O tom všem se rozpovídala Monika Štiková v dalším dílu pořadu Svět podle Moniky!

Svět podle Moniky je online poradna, kde Monika otevřeně odpovídá na všechny otázky, které jí denně přicházejí ať už na sociálních sítích, nebo do e-mailu. A protože jich je opravdu hodně, věnujeme každý díl jednomu tématu.

První díl (můžete si ho pustit ZDE) byl věnován otázce sexu – tématu, které zajímá každého, ale mnohdy se o něm bojí nebo stydí mluvit. Monika Štiková se toho ale opravdu nebojí!

Ve druhém dílu (celý díl si přehrajete ZDE) jsme se zabývali velmi vážným a bohužel i poměrně častým tématem domácího násilí.

Třetí díl byl zaměřený na hubnutí (celý díl si přehrajete přímo ZDE). Jak a co jíst, abyste vypadaly, milé dámy, dobře, a také na to, co dělat, abyste byly pro svého partnera stále atraktivní.

Čtvrtý díl se zabýval tématem Zlatokopky (celý díl si přehrajete přímo ZDE). Znáte nějakou ve svém okolí? A je Moničina dcera Ornella zlatokopka?

5. díl poradny Svět podle Moniky: Rozchody

Podívejte se na předchozí epizody:

1. díl pořadu Svět podle Moniky na téma: Sex

2. díl pořadu Svět podle Moniky:

3. díl na téma: Jak zhubnout a být přitažlivá:

4. díl pořadu na téma: Zlatokopky mezi námi

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.