Krevety versus herci Lásek. Prochází láska žaludkem?

To jsme zkoumali společně s herci oblíbených seriálů televize Prima Cesty Domů, Svatby v Benátkách a Všechny moje lásky. Jaké to bylo, se podívejte na videu a v galerii. Za Lásky ke sporákům profi kuchyně nastoupila trojice Veronika Žilková, Zdeněk Piškula a Agáta Zimová.

Valentýnské hody zahrnovaly šafránové rizoto s krevetami a čokoládový fondant. Herci vařili v luxusní restauraci Avantgarde dvě hodiny a pod vedením slavného šéfkuchaře Patrika Havlíčka. A výsledek? K nakousnutí.

Vše o seriálu najdete TADY. Díly, které jste nestihli sledovat v televizi, můžete ještě vidět na Prima PLAY

Další díl Všech mých lásek můžete sledovat v neděli ve 20.15 na Primě. Už jste si určitě všimli, že seriál je tak trochu i o dobrém jídle. V minulém dílu vařila Marie červenou řepu s čerstvým sýrem a olivovým olejem. Co to bude tentokrát?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.