Zásadní moment z úvodního dílu Lásek. Pusťte si celý vzkaz pro Marii ze záhrobí

Všechny moje lásky je seriál o životě a ze života. Slibovali jsme také emoce, a jak jste mohli v neděli večer vidět, nelhali jsme. K nejsilnějším patřila scéna, jak k Marii promlouvá její milovaný Mirek z televizní obrazovky. Přesně tu si můžete pustit celou ještě jednou v našem sestřihu níže.

"Pro Marušku." Stálo na nečekané zásilce. Jedním z podstatných momentů pilotního dílu nového seriálu Všechny moje lásky byl právě ten, kdy hlavní hrdinka dostala dévédéčko s posledním přáním od svého zesnulého manžela. Od pohřbu uběhl rok, sotva se začala stavět na vlastní nohy...

Nestihli jste sledovat úvodní díl rodinného seriálu Všechny moje lásky? Nevadí. Můžete ho vidět ještě v extra repríze, která začíná v sobotu ve 13.40 na Primě.

Vše o seriálu Všechny moje lásky najdete TADY

Tady si pusťte slova Mirka Svobody:

Toto by se vám ke sledování seriálu mohlo také hodit:-)

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.