Lela Vémola se oblékla ve stylu panenky Barbie. Fanoušci nešetřili kritikou

Lela Vémola vyrazila se svým manželem Karlosem na film Barbie. Aktuálně se jedná o jeden z nejpopulárnějších snímků, který běží v kinech, a tam samozřejmě tato milovnice růžové barvy nesměla chybět. Před časem se dokonce sama za ikonickou panenku převlékla. Jak jí to slušelo?

Lela Vémola je známá pro svou lásku k plastické chirurgii a svými úpravami se netají. Své fanoušky na sociálních sítích pravidelně informuje o zákrocích, které absolvovala. Její celkový vzhled je pro ni samotnou důležitý a ona mu věnuje velkou část svého času a také peněz.

Mohlo by vás zajímat: Lela Vémola byla ztrapněná na veřejnosti. Zastala se svého muže Karlose a už to jelo

Leckomu by se mohlo zdát, že sama slovenská playmate připomíná ikonickou panenku Barbie, která aktuálně v kinech trhá rekordy. A právě na film o ní vyrazila Lela v doprovodu svého manžela Karlose Vémoly. „Co bych pro tu moji princeznu neudělal, a tak jsme vyrazili do kina na...“ napsal ke společné fotografii ze sálu MMA bojovník.

Styling po vzoru panenky Barbie

To by nebyla Lela, aby si se svým lookem nedala pořádně záležet. Na sebe si oblékla růžové šaty, které doplnila o mašličku ve vlasech. Její blonďaté vlasy a výrazný make-up celý outfit ještě podtrhovaly. Pod jejich zamilovanou fotkou ze společného rande se ale začaly okamžitě množit komentáře, ve kterých se lidé rozdělili na dva tábory. Zatímco jedni dvojici podporují v jejich vztahu, jiní si neodpustili rýpavé a kritické komentáře.

Čtěte také: První reakce Lely po drtivé prohře Vémoly: Karlos je inspirací. Naší rodině lidé ubližovali

„Plastic to vystihuje dokonale,“ píše například jedna žena. „Obujte se do svých životů a dejte Karlosovi s Lelou pokoj,“ brání dvojici jiný fanoušek. Sama Lela nedávno dokonce nafotila přímo tematické fotky, kde se za populární panenku oblékla. Nechyběla ani pověstná růžová krabice od Mattela. A jak jí to slušelo? Někomu se styl líbil, jiní si opět neodpustili kritiku.

„Jak reklama na transvestitu,“ okomentovala video žena. „Já nevím, přijde mi to už infantilní,“ přidala se další. Pod příspěvkem se ale našly i pochvalné vzkazy. „Hezké, krásný make-up,“ poznamenala jiná fanynka.

Lela Vémola doprovázela Karlose na vážení. Pár měl zrovna výročí:

Sdílejte článek
Štítky kritika celebrity Karlos Vémola Lela Ceterová Barbie móda styl Lela Vémola

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.