Libor Bouček slaví s manželkou čtyři roky od svatby. Napsal jí dojemné vyznání

Moderátor Libor Bouček se za pár měsíců stane dvojnásobným tatínkem a na druhého potomka se s manželkou již velmi těší. Pocity štěstí, pokory a lásky nyní vyjádřil své milované Gabriele, se kterou slaví čtyři roky od svatby.

„Mohla jsi vyhrát soutěž krásy a žít ve světě reflektorů. Chvíli a možná i dýl. Mohla jsi najít štěstí v Sydney a žít sen s pohledem na Bondi beach. Mohla sis vybrat lékaře, manažera, bankéře, pilota, rentiéra, truhláře, pekaře, vědce, makléře, detektiva, profesora, IT experta, myslivce nebo architekta. Mohla jsi se vydat vstříc jakémukoliv snu, na jakoukoliv cestu,“ vzkázal srdceryvně manželce.

Čtěte také: Libor Bouček oznámil radostnou novinu. S manželkou se těší na druhého potomka

„A Ty sis vybrala takhle. Nejistou dráhu s někdy nejistým chlapem, který pochybuje, často váhá, stárne (s neskutečnou grácií, možná až zraje), s nepohádkovou pověstí ale nezdolným optimismem. A s jediným, co může nabídnout. Láskou. Tvoje volba. Máš, cos chtěla,“ pokračoval moderátor s vyznáním lásky k manželce.

Jelikož Bouček patří k nejvytíženějším moderátorům u nás, je jasné, že volného času nemá mnoho. Když už ho ale má, tak ho plně věnuje rodině. Za ty čtyři roky od svatby toho stihli jako manželé už opravdu hodně.

„Olympijský cyklus. Čtyři roky, co nám daly Solenice, další kousky světa, Argetu, covid, vášeň pro formuli 1, Magnuse, sedačku, pizza pec, roboty, věci do šuplíku, a Alberta. Alberta. Hlavně Alberta. A jím to nekončí, což je na čtyři roky požehnaná bilance. Ať je naše cesta i dál tak láskyplná jako doposud. Děkuju za každý společný krok,“ ukončil dojemné vyznání.

Libor Bouček se za pár měsíců stane dvojnásobným otcem:

Ihned po zveřejnění fotografie se přidali fanoušci i kolegové z branže s pochvalnými komentáři. „To je tak hezké,“ napsala herečka Eva Burešová. „Libore moc krásné, jste top pár,“ přidala se návrhářka Blanka Matragi. „Milujeme vás,“ napsala další ze sledujících.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.