Celebrity

26. listopadu 2023 07:30

Vanesa Havlíková

Lucie Zedníčková talent po mamince nezdědila. Při tanci jsem si zlomila nos, přiznala

Lucie Zedníčková v 7 pádech Honzy Dědka

Lucie Zedníčková (55) o tom, že se jednou bude věnovat herectví, snila od útlého dětství. Už tehdy si nedokázala představit, že by se v budoucnu živila něčím jiným. Na konkurzy ji převážně brávali prarodiče, kteří měli velký podíl na její výchově. V talkshow Honzy Dědka nyní zavzpomínala na babiččinu výchovu a popsala, jak kuriózně si v mládí zlomila nos.

Velký podíl na Luciině výchově měla její babička, která velmi lpěla na úklidu. „Ona i pomeranče drhla kartáčkem. Děda z ní byl hotový. Byl po operaci, měl třetinu žaludku a doktor mu doporučil, že si má každý den dát ze zdravotních důvodů jednu plzeň. Že je zásaditá a dobrá na žaludek. Babička mu otevřela pivečko, vzala hadřík a půl hodiny tím hadříkem drhla hrdlo lahve. On mezitím na to pivo přestal mít chuť,“ zavzpomínala na dětství Lucie Zedníčková.

Kromě Lucie Zedníčkové se v talkshow představil také kuchař Roman Vaněk s manželkou.

„Pak mu to nalila do skleničky od hořčice, zbytek zazátkovala a dala do lednice, aby mu zbylo na večeři. Moje největší pomsta babičce byla rozplácnout se v kuchyni na zem a olizovat podlahu. Ona z toho byla úplně šílená. Dělala jsem to, když mi byly tak čtyři roky a když mi něco zakázala,“ dodala s tím, že podobnou pořádkumilovnost si rozhodně neosvojila.

Talent po mamince Lucie nezdědila

Hereččina maminka pracovala v Černém divadle a otčím Pavel Zedníček, coby známý herec, ji k této profesi inspirovali. Maminčin taneční talent však Lucii minul. „Maminka byla tanečnice, dcera je tanečnice a já jsem pohybově úplné střevo. Na maturitním plese jsem si zlomila nos,“ prozradila herečka v 7 pádech Honzy Dědka, které můžete sledovat každé úterý ve 21:35 na Primě.

Přečtěte si: Lucie Zedníčková našla novou lásku a je šťastná. Z její dcery Amelie je herečka

„Při tanci jsem spadla na parkety a zlomila jsem si nos. Byl to nějaký rokenrol, spolužák mě přehodil přes hlavu, pustil mě dřív a já jsem spadla. Dneska je ten spolužák plastický chirurg,“ přiblížila Zedníčková nehodu, která se jí stala v mládí.

V talkshow se představil také oblíbený herec Jiří Vyorálek:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.