Celebrity

16. prosince 2022 10:59

redakce Prima Ženy

Lvi dělají problémy jako první. Policie zasahovala u Vémoly. Vyšetřuje se jeho zoo

Zápasník Karlos Vémola (37) proslul zálibou v silikonových kráskách a také v exotických zvířatech. Právě jeho soukromá zoologická zahrada přitáhla pozornost policistů. Ti provedli razii a kontrolovali, zda má zápasník pro chov zvířat všechna povolení.

Je možné, že sousedům se nelíbilo, kolik zvířat doma Vémola chová. Spekuluje se, že do jeho bydliště pracovníci celní správy vyrazili na udání. Zásah proběhl 14. prosince brzy ráno.

„Mohu potvrdit, že se celníci v těchto místech skutečně nacházeli a probíhaly zde úkony trestního řízení. Další podrobnosti vám ale sdělit nemohu,“ prozradila mluvčí Celní správy ČR Martina Kaňková pro web isport.cz, který o zásahu informoval jako první.

Web eXtra.cz v pátek dopoledne pak přišel se zdrojem, který tvrdí, že slavný zápasník může být zapleten do pašování velkých kočkovitých šelem.

Karlos Vémola má doma i krokodýla

Zápasník MMA a kmenový člen organizace Oktagon doma chová tygry, lvy, žraloky, opice či krokodýly. Vždy byl přesvědčen, že veškerou dokumentaci má v pořádku, což opakovaně ukazoval i fanouškům. Policie nyní bude řešit, zda se nezmýlil.

Karlos Vémola tak své oblíbené heslo, že lvi žerou jako první, může dočasně upravit. Zatím se zdá, že lvi umějí udělat i pořádné problémy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.