Druhou řadu úspěšného seriálu Zákony vlka sledujte v sobotu večer na Primě!

Další podezření na krku - Zákony vlka 2 (1)

Televize Prima v sobotu uvádí druhou premiérovou řadu úspěšné detektivní lovestory Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích. Hereckou posilou nové série je Martin Finger v roli doktora Váchy. Osm nových epizod autorů Roberta Geislera a Gabriely Erleové opět zrežíroval Marek Najbrt. S týdenním předstihem mohou seriál sledovat i uživatelé prima+.

Detektivní seriál Zákony vlka, který televize Prima s úspěchem uvedla letos na jaře, má osmidílné pokračování. Nové epizody, které na pozadí osmi kriminálních příběhů vyprávějí lovestory bývalého zloděje Roberta (Stanislav Majer) a jeho osudové lásky Sáry (Linda Rybová), na první sérii přímo navazují.

Druhou řadu seriálu Zákony vlka nabízí Prima divákům v sobotu ve 20:15.

Děj druhé řady série Zákony vlka

„Propuštěný trestanec a nájemní zloděj Robert Černý, který se v první sérii vydával za policistu Šimona Wilka, musel kvůli vývoji událostí opustit Smrkovec a nějaký čas se skrývat. Nyní se vrací zpět v souvislosti s krádeží vzácných křesťanských relikvií, ze které je podezřelý, a také proto, aby uzavřel svoji temnou minulost, protože stále platí, že staré hříchy mají dlouhé prsty...,“ přibližuje příběh druhé řady seriálu jeho spoluautorka a producentka Gabriela Erleová.

Skupina Prima si od uvedení druhé série slibuje navázání na úspěch té první. „Rozhodli jsme se divákům na podzim nabídnout ještě více prémiového obsahu a na sobotní prime time nasazujeme druhou řadu oblíbeného seriálu Zákony vlka, který na jaře letošního roku sledoval v průměru milion diváků. Nové díly přinesou rozuzlení lovestory ústředních postav, ale i osm skvěle vystavěných kriminálních případů,“ říká generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Ohodnoťte seriál Zákony vlka na Kinoboxu

Natáčelo se v divoké zimní krajině

Zatímco první série se odehrávala v letních měsících, nové díly se natáčely v tuhé zimě a autoři opět využili zásadně reálných prostředí a divoké přírody. „Zimu zvládám dobře, koupil jsem si kvalitní termoprádlo. Ty největší mrazy jsme zažili na začátku natáčení. Pro mě je ale možná horší to horko, před ním neutečete, v zimě se dá zahřát,“ zavzpomínal na natáčení Stanislav Majer, který do druhé řady seriálu vstoupil bez váhání. „Ohlasy na první sérii byly dobré, čísla mluvila pozitivně a mojí mamince se to líbí, to považuji za bernou minci,“ říká s úsměvem Majer a poodhaluje příběh své postavy v nových dílech: „Robert se vrací do Smrkovce hlavně proto, že Sára a její rodina je v ohrožení a on má dojem, že jí má být nablízku a zachraňovat ji. Jejich vztah se prohlubuje. Hlavním motivem bude stejně jako v první sérii hledání brože. Kde nakonec skončí, to už se musí divák dozvědět z příběhu,“ dodává Majer.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiérového dílu druhé řady Zákonů vlka:

Majerova seriálová partnerka Linda Rybová má na natáčení druhé série Zákonů vlka trošku jiné vzpomínky. „Byla strašná zima. Jsem hrozně zimomřivá. První dny byly šilené, točili jsme hodně v exteriérech, zima byla brutální, i když jsem na sobě měla pět termoprádel a tisíc svetrů,“ říká s trochou nadsázky Linda Rybová. Jako ostřejší hodnotí i děj druhé série. „V druhé sérii se přiostří. Staré zločiny se vracejí na plné čáře a pro moji postavu Sáry to budou komplikované chvíle. Manžela má ve vězení, Robert se vrací, chvíli spolu jsou, chvíli ne. Nebude to jednoduchá lovestory,“ naznačuje herečka.

V dalších rolích se opět objeví Jan Vondráček, Kristýna Frejová, Martin Donutil, Václav Marhold, Kryštof Rímský, Tomáš Jeřábek, Josef Polášek a nově i Martin Finger v roli doktora Váchy. V klíčových rolích místních policistů Bureše a Žáčkové pak Jan Novotný a Tereza Švejdová.

Zákony vlka také online na prima+

Skupina Prima nabídne Zákony vlka 2 také na své streamovací platformě prima+. V den televizního uvedení, 16. září, uživatelé budou moci zhlédnout první dva díly, po jednom pak další sobotu, čímž oproti televizním divákům dostanou týdenní náskok v příběhu. O romantický příběh Elišky a Damiána diváci nepřijdou, nově jej mohou na hlavní stanici Prima sledovat v pondělí večer.

Tvůrčí tým, scénář, režie

  • Vyrobila produkční společnost 3GMEDIA
  • Producent: Gabriela Erleová
  • Autoři: Gabriela Erleová, Robert Geisler, Tomáš Hodan
  • Režie: Marek Najbrt
  • Hlavní kamera: Daniel Adam
  • Projektový manažer FTV Prima: David Cynk
  • Kreativní producent FTV Prima: Jana Skořepová
  • Šéfproducenti FTV Prima: Lenka Hornová, Lucia Kršáková


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.