Druhou řadu úspěšného seriálu Zákony vlka sledujte v sobotu večer na Primě!

Další podezření na krku - Zákony vlka 2 (1)

Televize Prima v sobotu uvádí druhou premiérovou řadu úspěšné detektivní lovestory Zákony vlka se Stanislavem Majerem a Lindou Rybovou v hlavních rolích. Hereckou posilou nové série je Martin Finger v roli doktora Váchy. Osm nových epizod autorů Roberta Geislera a Gabriely Erleové opět zrežíroval Marek Najbrt. S týdenním předstihem mohou seriál sledovat i uživatelé prima+.

Detektivní seriál Zákony vlka, který televize Prima s úspěchem uvedla letos na jaře, má osmidílné pokračování. Nové epizody, které na pozadí osmi kriminálních příběhů vyprávějí lovestory bývalého zloděje Roberta (Stanislav Majer) a jeho osudové lásky Sáry (Linda Rybová), na první sérii přímo navazují.

Druhou řadu seriálu Zákony vlka nabízí Prima divákům v sobotu ve 20:15.

Děj druhé řady série Zákony vlka

„Propuštěný trestanec a nájemní zloděj Robert Černý, který se v první sérii vydával za policistu Šimona Wilka, musel kvůli vývoji událostí opustit Smrkovec a nějaký čas se skrývat. Nyní se vrací zpět v souvislosti s krádeží vzácných křesťanských relikvií, ze které je podezřelý, a také proto, aby uzavřel svoji temnou minulost, protože stále platí, že staré hříchy mají dlouhé prsty...,“ přibližuje příběh druhé řady seriálu jeho spoluautorka a producentka Gabriela Erleová.

Skupina Prima si od uvedení druhé série slibuje navázání na úspěch té první. „Rozhodli jsme se divákům na podzim nabídnout ještě více prémiového obsahu a na sobotní prime time nasazujeme druhou řadu oblíbeného seriálu Zákony vlka, který na jaře letošního roku sledoval v průměru milion diváků. Nové díly přinesou rozuzlení lovestory ústředních postav, ale i osm skvěle vystavěných kriminálních případů,“ říká generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Ohodnoťte seriál Zákony vlka na Kinoboxu

Natáčelo se v divoké zimní krajině

Zatímco první série se odehrávala v letních měsících, nové díly se natáčely v tuhé zimě a autoři opět využili zásadně reálných prostředí a divoké přírody. „Zimu zvládám dobře, koupil jsem si kvalitní termoprádlo. Ty největší mrazy jsme zažili na začátku natáčení. Pro mě je ale možná horší to horko, před ním neutečete, v zimě se dá zahřát,“ zavzpomínal na natáčení Stanislav Majer, který do druhé řady seriálu vstoupil bez váhání. „Ohlasy na první sérii byly dobré, čísla mluvila pozitivně a mojí mamince se to líbí, to považuji za bernou minci,“ říká s úsměvem Majer a poodhaluje příběh své postavy v nových dílech: „Robert se vrací do Smrkovce hlavně proto, že Sára a její rodina je v ohrožení a on má dojem, že jí má být nablízku a zachraňovat ji. Jejich vztah se prohlubuje. Hlavním motivem bude stejně jako v první sérii hledání brože. Kde nakonec skončí, to už se musí divák dozvědět z příběhu,“ dodává Majer.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiérového dílu druhé řady Zákonů vlka:

Majerova seriálová partnerka Linda Rybová má na natáčení druhé série Zákonů vlka trošku jiné vzpomínky. „Byla strašná zima. Jsem hrozně zimomřivá. První dny byly šilené, točili jsme hodně v exteriérech, zima byla brutální, i když jsem na sobě měla pět termoprádel a tisíc svetrů,“ říká s trochou nadsázky Linda Rybová. Jako ostřejší hodnotí i děj druhé série. „V druhé sérii se přiostří. Staré zločiny se vracejí na plné čáře a pro moji postavu Sáry to budou komplikované chvíle. Manžela má ve vězení, Robert se vrací, chvíli spolu jsou, chvíli ne. Nebude to jednoduchá lovestory,“ naznačuje herečka.

V dalších rolích se opět objeví Jan Vondráček, Kristýna Frejová, Martin Donutil, Václav Marhold, Kryštof Rímský, Tomáš Jeřábek, Josef Polášek a nově i Martin Finger v roli doktora Váchy. V klíčových rolích místních policistů Bureše a Žáčkové pak Jan Novotný a Tereza Švejdová.

Zákony vlka také online na prima+

Skupina Prima nabídne Zákony vlka 2 také na své streamovací platformě prima+. V den televizního uvedení, 16. září, uživatelé budou moci zhlédnout první dva díly, po jednom pak další sobotu, čímž oproti televizním divákům dostanou týdenní náskok v příběhu. O romantický příběh Elišky a Damiána diváci nepřijdou, nově jej mohou na hlavní stanici Prima sledovat v pondělí večer.

Tvůrčí tým, scénář, režie

  • Vyrobila produkční společnost 3GMEDIA
  • Producent: Gabriela Erleová
  • Autoři: Gabriela Erleová, Robert Geisler, Tomáš Hodan
  • Režie: Marek Najbrt
  • Hlavní kamera: Daniel Adam
  • Projektový manažer FTV Prima: David Cynk
  • Kreativní producent FTV Prima: Jana Skořepová
  • Šéfproducenti FTV Prima: Lenka Hornová, Lucia Kršáková


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.