Moderátor Libor Bouček o novinkách, rivalitě kapitánů i tajemných sázkách v zákulisí show Máme rádi Česko

Premiérová VIII. řada zábavné vědomostní show Máme rádi Česko startuje na Primě v pátek 29. května ve 20.15. Co prozradil o novinkách i zajímavém zákulisí jedné z nejpopulárnějších show u nás její moderátor a scenárista show Libor Bouček?

Jaké novinky přinesou premiérové díly soutěže Máme rádi Česko?

Přinesou větší dynamiku, přiblížíme se divákům i tím, že vyrazíme na typický víkendový nákup, a zároveň se nám podařilo objevit skutečného znalce české pop music – Kalmyka Basanga, který se připojí ke stabilnímu a nestárnoucímu hudebnímu tělesu Jiřího Dvořáka. Co je podstatné – diváky baví Česko, což ukazují čísla repríz, není třeba tedy měnit vše.

Basang Ungusov, znalec české pop music v show Máme rádi Česko:

Soutěživost mezi kapitány týmů Jakubem Prachařem a Vojtou Kotkem prý vůbec není hraná. Jak se projevuje i mimo kamery?

Počítají si skóre a sledují svoji celkovou bilanci. Je to jasné – sice nikdo nechce otevřeně vyhrát, ale být poražen není též vysněný titul. Ale pojí je letité přátelství, které převýší jakoukoli řevnivost.

V zákulisí soutěže Máme rádi Česko prý probíhají nějaké sázky. O co nejčastěji?

O hodnotné nápoje s příměsí ethanolu. Většinou. A o padesátikorunu na vítěze, ale v tom jede štáb. Funguji jako sázková kancelář, a co vám budu povídat, je to jako přivýdělek příjemné.

Více o novinkách premiérové řady:

Vy jste ale prý také velmi soutěživý. Není vám někdy líto, že si s nimi nemůžete zahrát?

Líto mi to není. Jsem soutěživý natolik, že by to pro diváky mohlo být až nepříjemné. Koušu si při soutěži nehty a nemluvím lichotivě o soupeřích. Se mnou nikdo nechce hrát.

Jak snášíte prohru? A co vám pomáhá se z ní oklepat?

Vzhledem k tomu, kolikrát jsem v životě prohrál, snáším ji s pokorou a čas mi vše ulehčuje. I na prohry se dá zvyknout.

Získal jste díky soutěži Máme rádi Česko nějakou užitečnou znalost o Česku, kterou už nezapomenete?

Každé kolo se ujistím o tom, že jsme skvělá země plná talentů. Že je z čeho čerpat něco tak přirozeného, jako je národní hrdost. Je až s podivem, že ji nemáme přirozeně.

Která z disciplín vás baví nejvíc?

Ta první. Vím, že začíná zcela neprobádaná chvíle, protože každý díl je originál. Adrenalin stoupá a já se těším, co se bude dít.

Zatímco mnozí vaši kolegové právě prožívají dva měsíce nebývalého volna, vy jste s ohledem na start CNN Prima NEWS zřejmě tolik volného času neměl. Jak jste vy prožil nouzový stav?

Pracovně. V podstatě od ledna jsem denně v budově televize Prima a chystali jsme spuštění CNN Prima NEWS. 3. května se nám to povedlo a já se snažím vybudovat co nejkvalitnější ranní vysílání. Ono je to docela čas naplňující. No a také jsme těsně před uzavřením hranic natočili ještě jeden velký projekt… Ale o tom až příště!

Vzhledem k omezené možnosti cestovat po světě budeme letos víc poznávat Česko. Máte naplánovanou nějakou poznávačku po Česku?

Jednou z variant je procházka po obvodu naší země. S baťohem, manželkou a panem Prachařem. Jeho schopnosti ze slepé mapy ho předurčují k dokonalému průvodci výběžky a pohraničím.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.