Moderátor Libor Bouček o novinkách, rivalitě kapitánů i tajemných sázkách v zákulisí show Máme rádi Česko

Premiérová VIII. řada zábavné vědomostní show Máme rádi Česko startuje na Primě v pátek 29. května ve 20.15. Co prozradil o novinkách i zajímavém zákulisí jedné z nejpopulárnějších show u nás její moderátor a scenárista show Libor Bouček?

Jaké novinky přinesou premiérové díly soutěže Máme rádi Česko?

Přinesou větší dynamiku, přiblížíme se divákům i tím, že vyrazíme na typický víkendový nákup, a zároveň se nám podařilo objevit skutečného znalce české pop music – Kalmyka Basanga, který se připojí ke stabilnímu a nestárnoucímu hudebnímu tělesu Jiřího Dvořáka. Co je podstatné – diváky baví Česko, což ukazují čísla repríz, není třeba tedy měnit vše.

Basang Ungusov, znalec české pop music v show Máme rádi Česko:

Soutěživost mezi kapitány týmů Jakubem Prachařem a Vojtou Kotkem prý vůbec není hraná. Jak se projevuje i mimo kamery?

Počítají si skóre a sledují svoji celkovou bilanci. Je to jasné – sice nikdo nechce otevřeně vyhrát, ale být poražen není též vysněný titul. Ale pojí je letité přátelství, které převýší jakoukoli řevnivost.

V zákulisí soutěže Máme rádi Česko prý probíhají nějaké sázky. O co nejčastěji?

O hodnotné nápoje s příměsí ethanolu. Většinou. A o padesátikorunu na vítěze, ale v tom jede štáb. Funguji jako sázková kancelář, a co vám budu povídat, je to jako přivýdělek příjemné.

Více o novinkách premiérové řady:

Vy jste ale prý také velmi soutěživý. Není vám někdy líto, že si s nimi nemůžete zahrát?

Líto mi to není. Jsem soutěživý natolik, že by to pro diváky mohlo být až nepříjemné. Koušu si při soutěži nehty a nemluvím lichotivě o soupeřích. Se mnou nikdo nechce hrát.

Jak snášíte prohru? A co vám pomáhá se z ní oklepat?

Vzhledem k tomu, kolikrát jsem v životě prohrál, snáším ji s pokorou a čas mi vše ulehčuje. I na prohry se dá zvyknout.

Získal jste díky soutěži Máme rádi Česko nějakou užitečnou znalost o Česku, kterou už nezapomenete?

Každé kolo se ujistím o tom, že jsme skvělá země plná talentů. Že je z čeho čerpat něco tak přirozeného, jako je národní hrdost. Je až s podivem, že ji nemáme přirozeně.

Která z disciplín vás baví nejvíc?

Ta první. Vím, že začíná zcela neprobádaná chvíle, protože každý díl je originál. Adrenalin stoupá a já se těším, co se bude dít.

Zatímco mnozí vaši kolegové právě prožívají dva měsíce nebývalého volna, vy jste s ohledem na start CNN Prima NEWS zřejmě tolik volného času neměl. Jak jste vy prožil nouzový stav?

Pracovně. V podstatě od ledna jsem denně v budově televize Prima a chystali jsme spuštění CNN Prima NEWS. 3. května se nám to povedlo a já se snažím vybudovat co nejkvalitnější ranní vysílání. Ono je to docela čas naplňující. No a také jsme těsně před uzavřením hranic natočili ještě jeden velký projekt… Ale o tom až příště!

Vzhledem k omezené možnosti cestovat po světě budeme letos víc poznávat Česko. Máte naplánovanou nějakou poznávačku po Česku?

Jednou z variant je procházka po obvodu naší země. S baťohem, manželkou a panem Prachařem. Jeho schopnosti ze slepé mapy ho předurčují k dokonalému průvodci výběžky a pohraničím.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.