Celebrity

12. března 2022 09:18

red

Marek Taclík je v ZOO v obležení žen. Má to těžké!

ZOO: Marek Taclík to s ženami umí

Eduard Novotný (Marek Taclík) to nemá v rodině, kde jsou ženy v převaze, vůbec snadné. Matka Sidonie (Jana Švandová) vládne pevnou rukou a oddechnout mu nedá ani manželka Alice (Sabina Laurinová). I když obě miluje, čas od času potřebuje svůj klid. A tahle zápletka přináší hercům na plac kouzelné chvilky improvizace a vtipných postřehů.

Jana Švandová má se Sabinou Laurinovou lehkou výhodu v tom, že se znají – hrály spolu několikrát. Marek Taclík sice ani s jednou, ale podařilo se jim vytvořit rodinku, která vám polechtá bránici.

Marek Taclík v ZOO ve společnosti Laurinové a Švandové

„Pracovní setkání s oběma je to první – a velmi příjemné. Opravdu jsem měl ve výběru štěstí a přiznám se, že dvě jsou akorát. Horší by bylo, kdyby ta rodinka měla třeba pět ženských elementů,“ usmívá se Taclík, který rychle najel na vlnu domácího humoru.

„Co k tomu dodat, má to s námi veselé,“ usmívá se Sabina Laurinová, která prozradila i to, že občas na place s textem improvizují. „Právě tahle scéna byla v rukou Jany. Bylo to bez tečky a končit měla ona, ale občas se to tak vyvine, že se přidá momentální nápad. „Alice je šťastná, ale jako každá žena potřebuje někdy o lásce svého muže ubezpečit. Nebo ho donutit?“ přemýšlí herečka, která je ráda, že když se něco vymyslí, ostatní ji v tom nenechají.

„Jak vidíte, vládne v rodině matriarchát, syn se trochu snaží, ale má plno jiných koníčků. A to se mamince nelíbí, a chvílemi tedy vznikají konflikty. Občas to tak ale v životě bývá. Snacha je výborná, protože se mnou drží a přizpůsobuje se hlavně mně,“ uzavírá Jana Švandová.

Marka Taclíka a jeho úžasnou maminku Janu Švandovou a manželku Sabinu Laurinovou sledujte jako rodinu Novotných v seriálu ZOO každé úterý a čtvrtek večer na Primě nebo online v archivu iPrima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.