Celebrity

24. listopadu 2022 15:49

Karolína Oehmová

Marie Danči z Miss má zajímavou motivaci vyhrát. Chce být tím, koho sama potřebovala

Výrazná semifinalistka Marie Danči (25) prozradila krásný důvod, proč by měla vyhrát. Zavzpomínala také na nejhorší větu, kterou kdy slyšela od svého partnera, a to před celou jeho rodinou!

Zajímavá nejen vzhledem, ale i povahou. Pětadvacetiletá Marie Danči z Krnova překvapuje každým kolem v soutěži krásy Česká Miss Essens. Nyní prozradila krásnou motivaci, proč by právě ona měla vyhrát korunku a popsala, jaké nepříjemné situaci ji vystavil její bývalý přítel.

Proč právě ty bys měla vyhrát Českou Miss Essens?

Já jsem přemýšlela nad tím, proč tu vlastně jsem. Nevím, jestli je to důvod, proč mám vyhrát, ale mám pocit, že chci být někdo, koho jsem potřebovala, když jsem byla mladší. Myslím si, že tady v té soutěži je to velká zodpovědnost a doufám, že bych byla dobrý příklad, protože nejsem typická misska.

Co ti imponuje nebo odpuzuje na mužích?

Určitě mi na mužích imponuje to, když nelžou a nejsou to týpečci, kteří si potřebují něco dokazovat na někom jiném. Naopak mi imponuje, když mají něco v hlavě a jsou galantní.

Jaké bylo tvé nejhorší rande?

Já ještě nikdy rande neměla.

Jakou nejhorší větu jsi slyšela od partnera?

Seděli jsme na obědě u jeho rodiny a babička říkala, že jsem vážně hubená a není to legrace. On na to řekl, ať se nebojí, že pod tím volným oblečením faldíky mám. To bylo vážně blbý.

Během natáčení show Hledá se Miss vám vzali mobilní telefony. Jaké to je?

Úplně nejlepší. Je to hrozně velký detox. Asi bych mluvila jinak, kdybychom se tu nudily, ale tím, že ráno vstaneme a máme pořád co dělat, tak na to ani není čas.

Jak jste si všechny holky sedly?

Přece jenom je to soutěž. Já mám pocit, že většina z nás si sedla krásně, rozumíme si nebo aspoň to tak vypadá. Ale určitě chci říct podstatnou věc, že jinak to vypadá na kameru a jinak za kamerou.

Jak nahlížíš na plastiky?

Když jsem byla menší, tak jsem měla pocit, že jsem jiná, výraznější a mám křivý nos. Pak mi došlo, že to není o tom, jak člověk vypadá, ale co z něho jde. Chápu a respektuji, když si někdo nechá udělat plastiku, protože je nespokojený. Není to ale nespokojenost vnější, ale v hlavě. Každý ať si dělá, co chce. Já si uvědomuji, že vypadám takhle a pracuji s tím, co mám.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima soutěž rande přítel Krnov motivace vzor Hledá se Miss Česká Miss Essens Marie Danči semifinalistka soutěž krásy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 11. 6. 2023

Nadcházející den vám bude vyhovovat, ale nesmíte očekávat zázraky. Nyní je čas uzdravování. V následujících týdnech obnovíte harmonii svých energií a díky lepší stravě a životnímu stylu získáte zpět svou kondici. Přestavba čeká i váš citový život, protože najdete odvahu postavit se některým znepokojivým otázkám.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.