Markéta znovu na scéně! Je odhodlaná svést Petra za každou cenu

ZOO (42) – Markétin herecký výkon

Michaela Petřeková se jako Markéta v oblíbeném seriálu rozhodla znovu získat svou lásku. I když jí dal soudce Petr kopačky, ona se nevzdává. Vymyslí si nemoc i komplikace s bytem, jen aby mohla u svého ex znovu bydlet. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, jakou sehraje scénu, aby ho konečně svedla.

Markéta je zarputilá a jen tak se nevzdává. Je odhodlaná získat svého milého zpět stůj co stůj. Zařídí, aby se Petr dozvěděl, že ji trápí zánět močového měchýře a navíc jí v bytě nefunguje topení. To soudci samozřejmě není jedno a nabídne jí, aby u něho zůstala, než jí bude lépe. Markétin plán vychází.

Zatímco Petr žádnou zradu netuší, jeho maminka Markétu ihned prokoukne. Navíc si všimne jistého chladu mezi Petrem a Viky. „Já už jsem měla pocit, že jste nad ní vyhrála, ale ona se odhodlala k takovému hereckému výkonu, že má prostě asi šanci,“ apeluje Danuše v podání Terezy Brodské na Viky, aby o Petra zabojovala. Tu ale momentálně víc trápí, že je rozhádaný se svým nejlepším kamarádem Markem, a nic podnikat nehodlá.

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

To se Markétě výborně hodí. Šikovně a nenápadně se zbaví dětí, které od ní nadšeně přijmou vstupenky na dobrodružnou noc na hradě. Doprovod jim bude dělat Danuše, takže Markéta má volné pole. Aby dostala Petra do bytu, zavolá mu, že zemřela jejich hospodyně Ilona. Místo policie a záchranky na něho čeká v sexy spodním prádle ona. „Chtěla bych ti dát jeden speciální dárek,“ nabídne se mu.

Ačkoliv se zdálo, že Petr s Markétou už definitivně skončil, vypadá to, že se jí povedlo situaci ještě na poslední chvíli zvrátit. Charismatický soudce dostal od krásné Alex kopačky a nikdo by se tak nemohl divit, kdyby se – zvlášť po této události  opět vrátil ke své bývalé snoubence.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.