Marta Jandová v show MARTA přivítá Martu Kubišovou a Anetu Langerovou. Jací budou jejich tajní hosté?

Další epizoda talkshow MARTA se bude v úterý ve 21.35 na Primě točit kolem dvou skvělých zpěvaček a samozřejmě zvířátek. Dívejte se!

Prvním hostem show Marty Jandové je její jmenovkyně Marta Kubišová. Mimochodem, právě po ní se Marta Jandová jmenuje. Rozvypráví se i o tom, jak její jméno v rodině způsobilo drobné nehody, jelikož její teta se jmenuje také Marta. Tak po kom je vlastně Marta pojmenovaná?

Nechte se nalákat upoutávkou na úterní show MARTA:

Marta Kubišová bude vyprávět o tom, jaké to bylo žít na Vysočině v, jak sama tvrdí, barabizně. Kde se v ní vůbec vzala? I to o sobě prozradí.

Podívejte se na video:

Vedle toho Martě Jandové popíše. i jak složité to bylo vrátit se po revoluci zpátky do světa showbyznysu. Velkým pomocníkem a hudebním kolegou jí přitom byl Petr Malásek, s jehož kapelou začala Marta Kubišová znovu zpívat. Petr Malásek tak bude logicky tajným hostem pro Martu Jandovou i Anetu Langerovou, pro které dokonce napsal společnou píseň. Tu obě dámy v show MARTA zazpívají.

Nový pejsek. Kvůli Martě!

Dalším tajným hostem pro Martu Kubišovou bude Patricie Solaříková, herečka a velká milovnice zvířat, která přivede do talkshow svého nového pejska. Jak k němu přišla? Samozřejmě za to může Marta Jandová.

Aneta Langerová s Martou Jandovou v show zavzpomínají na své začátky a "divoká léta". Ta se sice neprojevovala žádnými velkými skandály, ale spíše překotnými změnami vzhledu. Pamatujete si ještě na Anetiny bláznivé účesy?

Připomeňte si je ve videu:

Aneta se rozhovoří také o tom, jak skládá písně a zda jí vyhovuje více ticho, nebo hudba. A protože bude jejím tajným hostem její dobrá kamarádka Barbora Hrzánová, společně budou vyprávět i to, za jakých okolností se poprvé potkaly – v kavárně po tmě, ale posléze i na společné dovolené s jógou. A herečka Bára Hrzánová divákům osvětlí, kde se vzalo dnes již typické brko v jejích vlasech:

Show MARTA sledujte již toto úterý ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.