Celebrity

14. září 2022 11:15

Zuzana Schneidewind

Martin Zounar riskoval kvůli Mahuleně Bočanové zdraví. Navezla ho do pekelné zkoušky

Můj muž to dokáže (3) - Martin Zounar chroupe chilli

Před lety ho milovala, v současnosti pojí herce Mahulenu Bočanovou (55) s Martinem Zounarem (55) pevné přátelské pouto. Právě to ale málem herečka zpřetrhala v drsné soutěži, v níž musel Zounar dokázat, kolik z deseti chilli papriček sní za 45 sekund.

Herečka Mahulena Bočanová chvíli zvažovala, jestli do soutěže, v níž ženy mohou své partnery pěkně potrápit, zapojit jednoho ze svých bývalých manželů. Nakonec ale vsadila na jistotu, kamaráda Martina Zounara, kterého milovala.

„Říkala jsem si, že první manžel by sem nešel, druhý manžel by sem určitě nešel, tak Zounar. Martin do mě byl zamilovaný, já do něj taky, ale nám se to vždycky míjelo. Už se nevezmeme, ale když ho žena po tomhle pořadu vyhodí, zůstane u mě, i to je varianta, Marina ho má ráda, jsme na sebe zvyklí, já bych byla ráda,“ vyznala se Zounarovi v show Bočanová.

Vzápětí šla ovšem láska stranou a herečka vystavila milého kolegu pekelné výzvě. Kvůli výhře sto tisíc korun dal Martin Zounar všanc svoje zdraví. Jeho úkol byl vskutku peprný. Otázka moderátorky na přítomné dámy totiž zněla následovně: Kolik z deseti chilli papriček dokáže tvůj muž sníst za 45 sekund?

Chilli papričky připravené pro soutěžícího Martina Zounara byly pěkně ostré. Měly až 100 000 SHU, což znamená, že patří k těm pálivějším.

„Jestli bude divák podezírat, že je to nějaká levá, tak musím říct, že pálivé opravdu jsou,“ uznala po ochutnání jedné z nich Bočanová v show, kterou uvidíte v pátek večer na Primě. „Já mu věřím absolutně ve všem, všechno vyhraje. Broučku, to zvládneš,“ vzkázala ještě svému nejlepšímu kamarádovi.

„To je zajímavý, že vždycky, když vy ženy něco chcete, jsme broučci,“ podivoval se Martin Zounar. „Nevěděl jsem, že naše životní přátelství bude tak pálit,“ dodal ještě smířeně. Jeho úkolem bylo sníst dvě celé chilli papričky, ukázat prázdná ústa a následně zapít mlékem. To se ukázalo jako další problém. „Mléko nemůžu, piju jen bezlaktózové, tohle mi dělá špatně. Celej den zkaženej, celej den zkaženej,“ rozčiloval se před soutěží, papričky ale pálily tak, že zapomněl i na svou intoleranci.

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska soutěž manželé Mahulena Bočanová herec Martin Zounar Můj muž to dokáže

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.