Celebrity

3. listopadu 2023 06:15

David Laštovka

Michalu Nesvadbovi manželství s Nálepkovou nevyšlo. Štěstí našel až s půvabnou právničkou

7 pádů Honzy Dědka (38) - Michal Nesvadba

Michal Nesvadba, který svůj profesní život zasvětil dětem, pro které pravidelně vystupoval, slaví 66. narozeniny. Jaké je soukromí umělce, jehož otcem byl slavný ilustrátor, karikaturista, herec Miloš Nesvadba a maminka kostýmní výtvarnice Jaroslava Nesvadbová?

První manželkou Michala Nesvadby byla o tři roky mladší kolegyně Světlana Nálepková, s níž po studiích společně ještě s Václavem Krejčím působil v souboru Mimtrio. V roce 1985 se vzali a zdálo se, že jim to spolu krásně klape nejen na pódiu a před kamerou, ale i v osobním životě. Zvlášť když se jim čtyři roky po svatbě narodila dcera Josefína. Opak byl ovšem pravdou.

Pouhé dva roky po narození dcery přišel nečekaně rozvod. Od té doby byl Michal dlouhá léta sám. „Po rozvodu jsem velmi těžce nesl rozloučení s mojí tehdy dvouletou dcerou Josefínou. Snažil jsem se, abych s ní byl každý den, alespoň ji na chvilku viděl. Vodil jsem ji do školky, ze školky, do školy... Po rozvodu jsem žádný nový vztah nehledal,“ přiznal Nesvadba v rozhovoru pro deník Aha!

Proč manželce říká Baťůžku?

Láska si ho nakonec našla sama. Svoji druhou manželku, právničku Andreu, kterou si vzal za ženu po osmnácti letech od rozvodu, poznal během svého představení v Brně.

„V obecenstvu jsem viděl krásnou maminku. Seděla ve vyprodaném sále někde uprostřed, ale já ji ztratil z dohledu, jakmile skončilo představení. Po půl roce, ve stejném sálu, jsem ji viděl podruhé. Seděla ve druhé řadě se svojí čtyřletou dcerou. Vzal jsem ji na jeviště, protože to tak na svých představeních dělám. Splnila nějaký úkol, já jí udělal ze samolepicí pásky baťůžek na záda a odpoledne jsme si už dali spolu kafe v jedné z brněnských kavárniček. Happy end už asi tušíte... Mimochodem, své ženě neřeknu jinak než Baťůžku,“ prozradil Michal Nesvadba, který o svém seznámení s manželkou promluvil i v pořadu 7 pádů Honzy Dědka (v úvodním videu).

Vyženěnou dceru Anetu přijal za svou, vychovával ji odmalička a vždycky se k ní choval velmi hezky. Nicméně toužil po synovi. Pokračovatel rodu se mu narodil až v jednapadesáti letech, když Andrea v září roku 2009 přivedla na svět chlapečka Marka.

Jak se Světlanou Nálepkovou dnes vycházejí?

Spory s jeho první ženou Světlanou Nálepkovou už se urovnaly. Zásluhu na tom má jejich dcera Josefína, díky níž se dočkali vnoučat. „Moc často se nevídáme (se Světlanou Nálepkovou, pozn. red.), ale víme o sobě. Já jsem totiž dědeček a ona babička dvou roztomilých vnuků, takže se nám cesty stále kříží, ale příjemně,“ poznamenal Michal Nesvadba.

Také Světlana Nálepková má nového přítele:

Sdílejte článek
Štítky rozvod rodina manželka manželství Brno narozeniny svatba herec herečka děti Miloš Nesvadba právnička Michal Nesvadba Světlana Nálepková Václav Krejčí

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.