zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

5 nejčastějších chyb souvisejících s krásou, které dělají nevěsty před svatbou

5 nejčastějších chyb souvisejících s krásou, které dělají nevěsty před svatbou
Autor: iStock 5 nejčastějších chyb souvisejících s krásou, které dělají nevěsty před svatbou
Přáním každé nevěsty je být během svatby neodolatelně kouzelná, aby všichni přítomní měli oči jenom pro ni. Pokud vás to teprve čeká, můžeme vás ušetřit pár pořádných nepříjemností. Některé zkrášlující procedury, na které nejste zvyklá, by se vám bohužel nemusely vyplatit. Hrozí totiž například, že se projeví jejich nežádoucí účinky. Jaké to jsou?

reklama

Jestliže se chystáte provdat za svého prince, nejspíše už máte vytvořený pořádně dlouhý seznam všeho, co je potřeba udělat, abyste byla nejkrásnější na světě. Jedná se o úkony spojené s vaší pletí, pokožkou, vlasy apod. Chybou ovšem je, když něco nemáte ozkoušené. Nikdy tak nemůžete vědět, jak bude vaše tělo na danou proceduru nebo přípravek reagovat. Co byste proto neměla rozhodně podcenit?

Barvení vlasů

Oživení vaší barvy před svatbou je jistě skvělý nápad. Abyste dosáhla vytouženého odstínu, udělejte to raději o něco dříve, třeba 14 dní dopředu, ne až těsně před obřadem. Už jenom proto, abyste měla dostatek času ho případně lehce poupravit.

Kdo by si přál dokonce změnit barvu vlasů, měl by začít několik měsíců před dnem „D“. Postupná proměna je vždycky bezpečnější a také je jednodušší ji ještě trochu doladit.

Účes na zkoušku

Jaká investice se vám rozhodně vyplatí? Domluvit si schůzku s vaším kadeřníkem a vyzkoušet si účes například týden dopředu, abyste měla vlasy zhruba stejně dlouhé jako během svatby. Může se totiž stát, že vám vybraný účes nebude tolik slušet nebo na něj budete mít příliš krátké vlasy. A určitě nechcete dvě hodiny před obřadem řešit, co budete mít na hlavě.

Navíc vám může kadeřník poradit, jaký účes se hodí nejen k vašemu tvaru obličeje, ale i k typu vašich šatů a závoji, květinovému věnečku nebo kloboučku. Určitě se shodneme na tom, že u druhých lidí si nejprve všimneme vlasů.Proto je setkání se šikovným a zkušeným kadeřníkem pár dnů před obřadem skvělou investicí.

Střih šatů

Otázkou je, zda je pro vás důležitější střih šatů nebo účes. Co tedy budete přizpůsobovat? Šaty vlasům, nebo to bude naopak? Ať už je to jakkoliv, dejte si na výběru střihu záležet. Možná se vyplatí nechat si poradit v půjčovně nebo si vzít s sebou na zkoušení své nejbližší kamarádky, maminku, sestru… Ale zase pozor, aby se z toho nevyklubala slovní přestřelka vašich poradkyň a vy pak nebudete mít tušení, kterou z nich poslechnout.

Dobrý tipem je vyzkoušet si střihy nejen šatů, o nichž tušíte, že vám sednou, ale i nějaké další. Může se lehce stát, že vám nejlépe padnou ty, do kterých byste to v životě neřekla. Každopádně šaty i účes by měly ladit. Proto se v nich vyfoťte a pak prokonzultujte vhodný účes s kadeřníkem. Nebo si nechte poradit od stylisty, jaký typ šatů nejlépe pasuje k vašemu účesu.

Zkoušení nových produktů

Co můžete před svatbou udělat nejlépe, pokud se jedná o vaši pleť? Držet se osvědčených produktů a nesnažit se vyzkoušet něco nového, co vám doporučila kamarádka. Každý jsme jiný a to, co někomu prospěje, může druhému uškodit. Například formou alergické reakce nebo podráždění, z čehož můžete zčervenat, otéct nebo se osypat. A to by byl těsně před svatbou velký problém. Nikdo přece nechce být kropenatou nevěstou.

Injekční výplně pár dnů před obřadem

Je důležité si uvědomit, že v případě injekčních výplní, které mají zredukovat vrásky, kruhy pod očima nebo nafouknout rty, může docházet k pohmoždění. Měla byste tuto proceduru podstoupit minimálně měsíc před svatbou. Díky tomu ji bude možné v případě potřeby ještě vylepšit, bude mít čas se usadit, a pokud se objeví modřiny, stihnou vyblednout.

-šp-

reklama

Související témata: nevěsta , svatební účes , barvení vlasů , svatební šaty

reklama

Přečtěte si také

reklama