zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Váš účes na vás prozradí víc, než si myslíte

Váš účes na vás prozradí víc, než si myslíte
Autor: istock.com/ redakce Váš účes na vás prozradí víc, než si myslíte
cernanm , Vydáno: 11.03.2017
Vlasy a účesy jsou pro každou ženu nesmírně důležité. Je v nich schované kouzlo, klíč k její povaze. Když už se žena rozhodne ke změně účesu, signalizuje to zásadní obrat v jejím životě.

reklama

Účes na nás prozrazuje možná víc, než jsme ochotné si připustit. Zrcadlí naši povahu, vlastnosti, dokonce i leckterá choulostivá tajemství.

Vlasy vyčesané do ohonu

Nosíte-li své dlouhé vlasy vysoko vyčesané do hladkého culíku, jste velmi sebevědomá, cílevědomá a pracovitá žena. Nenávidíte pocit, že nemáte věci pod kontrolou. Rozhodně nejste poddajná a tichá, ve sporech musíte mít, jak se říká, poslední slovo. Což platí také o ženách, které si oblíbily účes zapletený do copu. Působíte přísně, a běda, když se zamilujete. Změníte se v časovanou bombu – a tímto způsobem se chováte i v ložnici.

  • Dokonalý drdol neboli uzel

Kdo si dá každé ráno práci, aby ho zdobil impozantní uzel, ze kterého nevyčnívá ani vlásek? Jedině perfekcionistka. Čím je drdol složitější, tím jsou vaše sklony události kolem vás dramatizovat vyhrocenější. Občas propadáte hysterii. Hezké je, že myslíte víc na druhé než na sebe. V posteli jste velmi vynalézavá a chápavá.

Váš účes na vás prozradí víc, než si myslíte Foto:

  • Extravagantní, neobvyklý účes

Jste individualistka, která se příliš neohlíží na to, co si o ní myslí druzí. Ať si každý dělá, co chce, to je životní motto nositelek tohoto účesu. Preferujete výrazné, až divoké barvy vlasů? Jste výstřední, originální a sebevědomá, což platí i pro váš milostný život.

  • Vlasy jen tak nedbale sepnuté

Je váš účes hotový raz dva? Vlasy jen tak sepnete, a tak vám občas nějaký ten pramínek spadne do očí? S ničím si zbytečně nelámete hlavu. Jste samostatná, nezávislá, zdravě lehkomyslná. Dlouhý sváděcí scénář je pro ženu jako vy zbytečný, dáváte přednost nekomplikovaným milostným hrátkám.

  • Vlnité vlasy

Máte-li od přírody vlnité vlasy, jste velmi silná osobnost, která si jde za svým. Do ničeho si nenecháte moc mluvit, protože jste přesvědčená, že všechno zvládnete lépe než ostatní. Zároveň jste štědrá a vtipná žena, která si snadno získává přátele. Všechno, co děláte, děláte rychleji než vaše okolí. Dá se říci, že v sobě máte oheň – což znamená, že jste patřičně vášnivá, ale i citlivá. Tedy žádná holka na jednu noc. V ložnici vyžadujete mnoho polibků, dlouhé hluboké pohledy z očí do očí a romantická vyznání lásky. Velmi důležitá je pro vás rodina a láska, ale potřebujete také dostatek svobody.

  • Účes ze středně dlouhých vlasů

Majitelky polodlouhých vlasů bývají praktické. S úpravou účesu si nedělají zbytečné starosti, nechávají vlasy tak, jak po umytí uschnou. Zpravidla se jedná o přemýšlivé intelektuálky. Myslí logicky. Jsou rovněž empatické, cílevědomé a někdy i soutěživé.

  • Ostříhaná na kluka

Nesnášíte dramata, divoké scény, hysterii. Většinou se nehádáte, a když se náhodou rozzlobíte, hned to z vás zase vyprchá. Jste pečlivá, přesná, svědomitá. Byl by ovšem velký omyl domnívat se, že jste strohá a pragmatická a že s vámi není žádná legrace. Není to pravda, máte chvíle, kdy jste rozpustilá a působíte bezstarostně. Svému protějšku bez okolků prozradíte, co máte v ložnici ráda.

  • Dlouhé rovné

Takový účes je ztělesněním ženskosti. Nosíte-li vlasy převážně rozpuštěné a jejich úpravě nevěnujete mnoho času, prozrazuje to o vás, že jste nezávislá, ale současně empatická. Vaší silnou stránkou je schopnost logicky uvažovat, zároveň jste kreativní. V ložnici nechybějí vonné svíčky, růže, šampaňské. Pokud toužíte po vlnitých vlasech a hřívu si všelijak natáčíte, znamená to, že postrádáte vzrušení a zábavu.

-em-

Mohlo by vás také zajímat:

Jděte na blond chytře

Máte chuť být blond? Jděte na to chytře

Možná ho taky používáte špatně

8 největších chyb, které děláte s kondicionérem

Cop na 4 způsoby

Zapleťte si cop: 4 podrobné FOTO návody, jak na to

reklama

Související témata: účes , culík , drdol , kondicionér , účesy , dokonalé vlasy , extravagantní účes , účes z krátkých vlasů

reklama

Přečtěte si také

reklama